Tomašicka piedalīsies prestižajā NBA 'Basketball Without Borders' nometnē
Foto: Siim Semiskar

Latvijas U-18 izlases spēlētāja Raina Tomašicka uzaicināta piedalīties "Basketball Without Borders" Eiropas nometnē ("BWB Europe"), ko rīko Nacionālā Basketbola asociācija (NBA) un Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA). Nometne no 1. līdz 4. jūnijam notiks Itālijas pilsētā Milānā, ziņo Latvijas Basketbola savienība (LBS).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"BWB Europe" pulcē labākos basketbolistus līdz 17 gadu vecumam no visas Eiropas. Raina Tomašicka izraudzīta, novērtējot viņas individuālo meistarību un līderes potenciālu. "BWB Europe" būs unikāla iespēja spēlētājiem attīstīt savu talantu un spējas FIBA, NBA, WNBA spēlētāju un treneru vadībā, kā arī iepazīt savus talantīgos vienaudžus no citām Eiropas valstīm.

Nometnes laikā notiek basketbola meistarības un fiziskās sagatavotības treniņi, spēles, kā arī izglītojošas lekcijas un sociālās aktivtātes. Visus izdevumus sedz FIBA un NBA.

17 gadus vecā Raina Tomašicka basketbolu sākusi apgūt Jēkabpilī, trenējusies BJBS "Rīga/Centrs", kopš 2020. gada pārstāv "TTT Rīga".

Pirmā "BWB Europe" nometne tika sarīkota 2001. gada jūlijā Trevizo (Itālija). 2019. gada jūnijā BWB nometne notika Rīgā, tās darbā piedalījās pašreizējie un bijušie WNBA un NBA spēlētāji, tostarp latviešu basketbolisti Anete Jēkabsone-Žogota, Dairis Bertāns, Dāvis Bertāns, Rodions Kurucs un Kristaps Porziņģis.

Līdz 2018. gadam "BWB Europe" nometnēs piedalījušies Kaspars Vecvagars, Anžejs Pasečņiks, Rodions Kurucs, Andrijs Miška, Nikola Ozola, Francis Lācis un Artūrs Kurucs. 2017. gadā globālajā BWB nometnē NBA Zvaigžņu spēles laikā piedalījās Aleksa Gulbe.

2019. gadā Rīgā "BWB Europe" nometnē piedalījās Madlēna Ģērķe, Vanesa Jasa, Kristiāna Kulačkovska, Marta Daniela Leimane, Līna Loceniece, Krišs Helmanis, Rodijs Mačoha un Toms Skuja.

Tags

Basketbols NBA TTT Rīga WNBA
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form