Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Portlendas "Trail Blazers" panākusi rezultātu 1-1 Rietumu konferences pusfinālu sērijā, trešdien izbraukumā pieveicot Denveras "Nuggets" vienību 97:90 (28:23, 22:12, 28:29, 19:26).

Mājinieki no Denveras aizvadīja neierasti nerezultatīvu spēli pēc pirmajā mačā gūtā 121 punkta. Spēles otrās ceturtdaļas izskaņā “Nuggets” komanda netrāpīja astoņus metienus pēc kārtas, izpelnoties ūjināšanu no vietējiem līdzjutējiem.

“Blazers” komanda lielāko daļu mača pārvaldīja spēli, esot vadībā ar vairāk nekā desmit punktiem. Tomēr viesi pēdējās ceturtdaļas laikā aizvadīja gandrīz septiņarpus minūšu ilgu nogriezni, kurā komanda guva vien piecus punktus. Tas ļāva Denveras komandai pēdējā spēles minūtē pietuvoties pat līdz piecu punktu deficītam, tomēr izlieto ūdeni sasmelt vairs neizdevās.

Uzvarētāju labā 20 punkti Sīdžejam Makolumam, savukārt pa 15 guva Eness Kanters un Rodnijs Huds. Mazāku lomu spēlētāju sniegums "Trail Blazers" vienībai ļāva pārciest komandas līdera Deimiena Lilarda neveiksmīgo spēli, saspēles vadītājam trāpot vien piecus no 17 metieniem no spēles, kas viņam deva 14 punktus.

Zaudētāju rindās 16 punkti, 14 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles Nikolam Jokičam, Džamals Marejs izcēlās ar 15 punktiem, bet Pols Milsaps atzīmējas ar 14 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām.

Komandas trešo sērijas spēli piektdien, 3. aprīlī aizvadīs jau Portlendā.