Latvijas sieviešu basketbola čempionvienība “TTT Rīga” vienojusies par viena gada līgumu ar Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības spēlētāju Ievu Pulveri.

Pulvere atgriežas profesionālajā sportā pēc viena gada pārtraukuma un dēla piedzimšanas. Pulvere ir viena no četrām māmiņām TTT sastāvā (vēl Karlīne Pilābere, Aija Klakocka un Taisija Udodenko). Jūlijā un augustā basketboliste trenējās Latvijas valstsvienībā, piedaloties pārbaudes spēlē pret Somijas izlasi.

Aizsardze 2019. gadā palīdzēja TTT sasniegt Eirolīgas “Top 8”, uzrādot labāko rezultātu 34 sezonu laikā. Pulvere 18 spēlēs vidēji 29,3 minūtēs guva 8,2 punktus (ceturtais labākais rādītājs komandā), izdarīja 3,9 rezultatīvas piespēles (otrais labākais rādītajs), izcīnīja 3,2 atlēkušās bumbas, pārķēra 1,1 bumbu, ieguva labāko +/- rādītāju 8,6 un nopelnīja lietderības koeficientu 8,5.

Latvijas, Igaunijas un Lietuvas līgā Pulvere 15 spēlēs vidēji 22:02 minūtēs sameta 10,5 punktus, izdarīja 5,9 piespēles, izcīnīja 3,6 bumbas zem groziem un nopelnīja lietderības koeficientu 16,1. Eiropas līgā aizsardze 11 spēlēs vidēji 23:24 minūtēs atzīmējās ar 10,1 punktu un 3,0 piespēlēm, kā arī 2,5 atlēkušajām bumbām un lietderības koeficientu 10,8.

Pulvere spēlējusi trīs Eiropas čempionāta finālturnīros (2013, 2017, 2019) un Pasaules kausa izcīņā (Tenerife 2018). Latvijas valstsvienībā debitēja 2012. gada 19. maijā, 90 spēlēs guvusi 507 punktus. Spēlējusi septiņos Eiropas jaunatnes čempionātos – 55 spēles, 374 punkti. Viena no astoņām Latvijas basketbolistēm, kura izcīnījusi divas medaļas Eiropas U20 čempionātā (2009, 2010).

Pulvere ir seškārtēja Latvijas čempione (Cēsis 2009, TTT 2015-2019), Latvijas-Igaunijas līgas uzvarētāja (2015-2018), Latvijas-Igaunijas-Lietuvas līgas uzvarētāja (2019). EWBL čempione (2016, 2019). Lietuvas čempione (2014), Lietuvas kausa ieguvēja (2014), Baltijas līgas čempione (2014).

Pulvere ir arī TTT kapteine no 2016. gada. Viņa atzīta par Latvijas-Igaunijas līgas “Sešu fināla” vērtīgāko spēlētāju (2015) un Lietuvas kausa izcīņas MVP (2014). EWBL simboliskā piecinieka dalībniece. Aizvadījusi trīs pilnas sezonas Eiropas kausā un divas Eirolīgā.