Uzvaru VTB Vienotās basketbola līgas (VBL) otrajā spēlē otrdien izcīnīja Latvijas basketbola čempioni ”VEF Rīga”, kas Lietuvā ar 86:60 (28:16, 13:19, 18:17, 27:8) pieveica ”Neptunas”.

Vēl trešajā ceturtdaļā rezultāts bija neizšķirts 45:45, bet līdz trešās ceturtdaļas beigām ”vefiņam” izdevās panākt 59:52. Tomēr izšķirošš bija pēdējās ceturtdaļas sākums, kad Latvijas čempioni pēc izrāviena 17:0 palielināja pārsvaru līdz 76:52.

Uzvarētājiem 21 punktu guva Ērls Roulends, bet pa 13 punktiem - Antans Kavaļausks, Viljams Denjelss un Kaspars Bērziņš. "Neptunas" labā 19 punktus guva Martins Mažeika.

Atgādinām, ka VTB līgas pirmajā mačā ”VEF Rīga” ar 101:78 uzvarēja Krievijas klubu Ļubercu ”Triumf”. Nākamo maču rīdzinieki aizvadīs savā laukumā – 21.oktobrī pret Krievijas titulētāko komandu Maskavas CSKA.