Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu Rietumu konferences pusfinālā ceturtdien iekļuva Latvijas centra spēlētāja Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas "Warriors" vienība.

Konferences ceturtdaļfināla sērijas sestajā mačā "Warriors" ar rezultātu 92:88 (21:25, 19:17, 33:20, 19:26) savā laukumā uzvarēja Denveras "Nuggets" vienību, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-2.

Aizvadītajā mačā uzvarētājiem 22 punktus guva Stīvens Karijs, kurš izdarīja arī astoņas rezultatīvas piespēles, bet 16 punkti Dreimonda Grīna kontā. Savukārt "Nuggets" rindās 24 punktus guva Andrē Igudala, kamēr 17 punktus pievienoja Tajs Losons.

Biedriņš šim mačam bija pieteikts, bet laukumā tā arī nedevās. Iepriekšējo reizi NBA spēlē viņš piedalījās 15.aprīlī.

Vēl pirms pēdējās ceturtdaļas "Warriors" komandai bija 18 punktu pārsvars, taču "Nuggets" to ātri prata atspēlēt. Pēdējās minūtēs ritēja cīņa punkts punktā, tomēr pašā galotnē veiksmīgāki bija mājinieki.

"Warriors" komandai NBA izslēgšanas spēļu otrajā kārtā būs jāspēkojas ar Sanantonio "Spurs" basketbolistiem, kuri pirmajā kārtā ar 4-0 pārspēja Losandželosas "Lakers" vienību.