Izšķirošās - septītās - spēles Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu konferenču ceturtdaļfinālos ceturtdien panāca Goldensteitas "Warriors", Oklahomasitijas "Thunder" un Indiānas "Pacers" vienības.

"Warriors" vienība Rietumu konferences ceturtdaļfināla sestajā mačā savā laukumā ar 100:99 (25:25, 23:26, 22:16, 30:32) uzveica Losandželosas "Clippers", sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 3-3.

Abas vienības visu cīņas gaitu aizvadīja līdzvērtīgā duelī, taču divarpus minūtes līdz pamatlaika beigām "Warriors" komanda, pateicoties Andrē Igudalas tālmetienam, izvirzījās vadībā ar 96:89. Atlikušajā laikā "Clippers" vienībai neizdevās panākt mājiniekus, kā rezultātā tika ciests zaudējums.

Par mača rezultatīvāko spēlētāju kļuva "Warriors" saspēles vadītājs Stīvens Karijs, kurš guva 24 punktus, kā arī veica deviņas rezultatīvas piespēles. Tikmēr Igudalas rēķinā 15 punkti.

Savukārt "Clippers" sastāvā 19 punktus iemeta Džamals Krofords, kurš cīņā iesaistījās no rezervistu soliņa.

Tikmēr citā Rietumu konferences ceturtdaļfināla mačā "Thunder" ar 104:84 (25:17, 31:24, 26:20, 22:23) izbraukumā apspēlēja Memfisas "Grizzlies", sērijā panākot līdzsvaru 3-3.

Lielisku sniegumu Oklahomasitijas kluba rindās demonstrēja tā līderis Kevins Durants, kurš guva 36 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, bet viņa partnera Rasela Vesbrūka rēķinā 25 punkti.

"Grizzlies" sastāvā 17 punkti spāņa Marka Gasola kontā.

Savukārt Austrumu konferences ceturtdaļfinālā sērijā neizšķirtu 3-3 izdevies panākt "Pacers" klubam, kas ceturtdien izbraukumā ar 95:88 (20:22, 24:17, 20:28, 31:21) apspēlēja Atlantas "Hawks" vienību.

Uzvarētāju labā pa 24 punktiem guva Pols Džordžs un Deivids Vests, kuram arī 11 atlēkušās bumbas.

Tikmēr Atlantas klubam uzvarēt nepalīdzēja Džefa Tīga 29 punkti.