Goldesteitas "Warriors", Portlendas "Trail Blazers" un Toronto "Raptors" komandas svētdien nonāca vienas uzvaras attālumā no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra nākamās kārtas.

Iepriekšējo divu gadu čempione "Warriors" Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē viesos ar 113:105 (32:22, 30:32, 25:30, 26:21) pārspēja Losandželosas "Clippers", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-1.

Uzvarētājiem 33 punktus guva Kevins Durants, bet 32 punkti bija Klejam Tompsonam. Stefans Karijs otro maču pēc kārtas iedzīvojās piezīmju problēmā un samierinājās ar 12 punktiem.

"Warriors" realizēja 17 no 19 sods metieniem un bija pārāki zem groziem, Karijam un Endrū Bogotam izcīnot pa desmit atlēkušajām bumbām."Clippers" komandā rezultatīvākais ar 25 punktiem bija debitants Šejs Džildžess-Aleksandrs, kurš sasniedza jaunu karjeras rekordu.

Tikmēr "Trail Blazers" Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā duelī viesos ar 111:98 (26:24, 24:22, 29:22, 32:30) guva virsroku pār Oklahomasitijas "Thunder", sērijā panākot 3-1.

Portlendas vienībā 27 punktus guva Kristians Džeimss Makolums, bet 24 punkti, 15 no tiem trešajā ceturtdaļā, bija Damjanam Lilardam.

Mājiniekiem ar 32 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām atzīmējās Pols Džordžs, bet Rasels Vestbruks otrajā puslaikā palika "sausā" un guva vien 14 punktus.

Savukārt "Raptors" Austrumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā cīņā izbraukumā ar 107:85 (28:26, 30:16, 24:28, 25:15) uzveica Orlando "Magic", sērijā panākot 3-1.

"Raptors" rindās ar 34 punktiem izcēlās Kavai Lenards, bet pretiniekiem 25 punktus guva Ārons Gordons.

"Magic" kopumā pieļāva 17 kļūdas, kas pretiniekiem ļāva gūt 21 punktu.