Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē Vašingtonas "Wizards", spēlējot bez savainotā Dāvja Bertāna, ceturtdien, 25. martā, ar 102:106 piekāpās Ņujorkas "Knicks".

Abas komandas savā starpā tikās pirms pāris dienām, kad uzvaru svinēja arī "Knicks". "Wizards" piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas un astoto neveiksmi pēdējās deviņās spēlēs.

Kā ziņots, Bertāns guvis labās kājas ikra muskuļa savainojumu, kas viņam lieges iziet laukumā vismaz pāris nedēļas.

"Wizards" bija vadībā spēles lielāko daļu, trešajā ceturtdaļā vairākas reizes Vašingtonas komandas pārsvars bija 17 punkti, taču "Knicks" spēja atspēlēties. Pēdējo ceturtdaļu "Wizards" sāka ar 11 punktu pārsvaru 78:67, bet tad "Knicks" sāka deldēt pārsvaru, četras minūtes pirms spēles beigām pirmo reizi cīņas gaitā izvirzījās vadībā, ko atlikušajā laikā nosargāja.

Uzvarētājiem 27 punktus guva Aelks Bērkss, bet Rovenss Aleksandrs Barets guva 24 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas un izdarīja piecas rezultatīvas piespēles. "Wizards" sastāvā 26 punktus guva Bredlijs Bīls,, 21 punktu guva Rui Hačimura, bet Rasels Vestbrūkss guva 13 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas.