Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis saslimšanas dēļ naktī uz piektdienu izlaida otro Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēli pēc kārtas, kamēr Vašingtonas "Wizards" viesos ar 112:120 (27:30, 39:30, 24:33, 22:27) piekāpās Jūtas "Jazz".

Porziņģim šī bija ceturtā izlaistā spēle šosezon. Līdz šim 29 mačos viņš vidēji atzīmējies ar 22,4 punktiem un 8,9 atlēkušajām bumbām.

"Wizards" komandā rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Bredlijs Bīls, bet 21 punktu pievienoja Kails Kuzma. Vašingtonai šī ir jau 14. neveiksme pēdējo 16 maču laikā, taču "play-in" zona ir tikai divu uzvaru tiesu attālumā.

Savukārt "Jazz" labā 25 punkti Malikam Bīzlijam, 23 punktus pievienoja Džordans Klārksons, bet 21 - Lauri Markanens.

Pirmajā puslaikā cīņa ritēja punkts punktā, tomēr, pateicoties Korija Kispertam pēdējo sekunžu metienam no laukuma centra, "Wizards" lielajā pārtraukumā varēja doties ar sešu punktu pārsvaru - 66:60.

Otrajā puslaikā iniciatīva jau piederēja "Jazz" basketbolistiem, kuri ne tikai pārņēma vadību, bet trīs minūtes līdz pamatlaika beigām ieguva jau 16 punktu pārsvaru (120:104). Tas arī nodrošināja mājiniekiem uzvaru.

Nākamā spēle "Wizards" paredzēta jau naktī uz sestdienu viesos pret Sakramento "Kings". Vašingtona ar 12 uzvarām 33 spēlēs Austrumu konferencē ir 12. vietā.