Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Vašingtonas "Wizards", kuram savainojuma dēļ nevar palīdzēt Dāvis Bertāns, otrdien smagi piekāpās Ņujorkas "Knicks" komandai.

"Wizards" izbraukumā piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 113:131 (31:39, 18:30, 31:39, 33:23).

Lielāko daļu pirmās ceturtdaļas vadībā pat atradās Vašingtonas komanda, tomēr otrajā ceturtdaļā tai spēle izslīdēja no rokām. "Knicks" basketbolisti mača gaitā sasniedza 31 punkta lielu pārsvaru, kas abu komandu treneriem laikus ļāva sūtīt laukumā tālākos rezervistus.

Zaudētāju rindās 22 punktus sakrāja Bredlijs Bīls, bet tikai trīs no 14 metieniem no spēles realizēja Rasels Vestbruks, kura kontā 14 punkti un 12 rezultatīvas piespēles. Mājinieku rindās izcilu spēli aizvadīja Džuliuss Rendls, kurš atzīmējās ar 37 punktiem.

Vašingtonas komandai tā bija septītā neveiksme pēdējo astoņu spēļu laikā. Šis bija otrais mačs, kuru labās kājas ikra muskuļa savainojuma dēļ izlaida Dāvis Bertāns. Svētdien komanda, nespēlējot Bertānam, piekāpās Bruklinas "Nets" vienībai.

"Wizards" vienība ar 15 uzvarām 42 spēlēs saglabā 13. vietu Austrumu konferencē, kuras sestajā pozīcijā ar 22 uzvarām 44 mačos ir "Knicks" komanda.

Ceturtdien abas komandas tiksies atkārtoti.