Badalonas "Joventut" rindās Latvijas izlases spēlētājs Artūrs Žagars guva punktus, komandai izbraukumā otrdien svinot jau sesto uzvaru ULEB Eirokausa turnīrā.

"Joventut" viesos ar 89:75 (24:21, 26:14, 18:18, 21:22) uzvarēja Venēcijas "Umana Reyer".

Žagars atkal bija pieteikumā pēc Covid-19 uzliesmojuma komandā, kamēr Krišs Helmanis spēlei nebija pieteikts.

Žagars laukumā pavadīja astoņas minūtes un 21 sekundi, realizēdams vienīgo trīspunktu metienu un vienu no diviem soda metieniem, kā arī garām grozam raidīdams vienīgo divpunktu metienu.

Viņa kontā arī pa rezultatīvai piespēlei un kļūdai, divas personiskās piezīmes, trīs izprovocēti noteikumu pārkāpumi un lietderības koeficients trīs.

Badalonas komandā ar 15 punktiem rezultatīvākais bija Ante Tomičs, bet mājiniekiem 20 punktus guva Aizeks Fotu.

Badalonas vienība šosezon Eirokausā astoņās spēlēs izcīnījusi sešas uzvaras un A grupā starp sešām komandām ir pirmajā vietā.

ULEB Eirokausā 24 komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras "Top16" kārtas apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.

Iepriekšējā sezonā turnīrs tika pārtraukts pirms ceturtdaļfināla izspēles un čempioni netika noskaidroti.