Talantīgais latviešu basketbolists Artūrs Žagars otrdien guva trīs punktus ULEB Eirokausa piektās kārtas spēlē, kamēr viņa pārstāvētā Spānijas komanda Badalonas "Joventut" svinēja uzvaru.

"Joventut" C apakšgrupas mačā mājās ar 101:81 (28:19, 33:22, 20:21, 20:19) pārspēja Slovēnijas klubu Ļubļanas "Cedevita Olimpija".

Žagars laukumā pavadīja septiņas minūtes un 24 sekundes, kuru laikā realizēja savu vienīgo divpunktu metienu un vienu no diviem soda metieniem.Tāpat viņš veica vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu, četras reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi un tika pie negatīva efektivitātes koeficienta rādītāja -1.

Uzvarētājiem ar 17 punktiem izcēlās Klemens Prepeličs, kurš karjeras laikā spēlējis Ļubļanas komandas rindās.

Badalonas komanda piecās spēlēs tikusi pie trim uzvarām, kas C apakšgrupā dod ceturto vietu.

ULEB Eirokausā 24 komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.