ULEB Eirolīgas otrajā posmā trešdien iekļuva Lietuvas basketbola titulētākais klubs Kauņas "Žalgiris", kas tādējādi turpinās cīņu starp 16 labākajām Eiropas komandām.

Priekšsacīkšu pēdējā spēlē B grupā "Žalgiris" pārpildītajā Kauņas jaunajā hallē ar 87:76 pieveica "KK Zagreb". Savā apakšgrupā Kauņas komanda ieņēma ceturto vietu.

Kauņas basketbolisti nedaudz lika saviem līdzjutējiem panervozēt – ieguvuši jau pirmajā puslaikā vairāk nekā 20 punktu pārsvaru, pēdējā ceturtdaļā mājinieki pārsvaru gandrīz "izsēja". Trīs minūtes pirms beigām "Žalgiris" pārsvars bija vien 79:72, tomēr atlikušajā laikā Kauņas basketbolisti nosargāja pārsvaru un svinēja tik ļoti nepieciešamo uzvaru.

Kauņas klubam 20 punktus guva Sonijs Vīms, 17 punktus – Marko Popovičs, bet 12 punktus – Pauļs Jankūns. "KK Zagreb" labā 20 punktus guva Mario Kasuns, 17 punktus- Petars Babičs, bet 15 punktus – Šons Mejs.

ULEB Eirolīgas nākamā posma grupu izloze notiks nākamajā nedēļā.