Izbraukumā Polijā ar 72:69 (20:13, 21:13, 15:16, 20:23) uzvarot Gdiņas "Asseco Prokom", Lietuvas basketbola klubs "Žalgiris" praktiski nodrošinājuši iekļūšanu ULEB Eirolīgas nākamajā kārtā.

Pēc pirmās ceturtdaļas viesi izvirzījās vadībā ar septiņu punktu pārsvaru, taču otrās ceturtdaļas sākumā "Asseco Prokom" drīz vien izlīdzināja rezultātu, un tikai ceturtajā minūtē lietuvieši guva pirmos punktus šajā ceturtdaļā, bet puslaiks noslēdzās ar viena punkta pārsvaru "Žalgiris" labā.

Sīva cīņa turpinājās arī otrajā puslaikā, abām komandām pa kārtai izvirzoties vadībā, taču pēdējos četrus punktus šai mačā guva lietuvieši, uzvarot spēlē ar triju punktu pārsvaru – 72:69.

Rezultatīvākie spēlētāji "Žalgiris" rindās bija Martins Počuss un Travis Vatsons, kuri guva pa 16 punktiem. Mājiniekiem 20 punkti Daniela Evinga kontā.

A grupas kopvērtējumā "Žalgiris" ar četrām uzvarām septiņās spēlēs izvirzījušies otrajā vietā kopvērtējumā, pateicoties labākai punktu starpībai, apsteidzot Serbijas "Partizan mt:s" vienību.