Lai iekļūtu 2012.gada Eiropas futbola čempionāta ceturtdaļfinālā, Čehijas izlasei ir palikušas 180 minūtes, izdevumam "Sovetskij Sport" sacīja valstsvienības vārtsargs Petrs Čehs.

Atgādinām, ka EURO 2012 pirmajā dienā Čehijas izlase ar rezultātu 1:4 pārliecinoši piekāpās Krievijas valstsvienībai.

"Manas dusmas nu jau ir kļuvušas par apņemšanos labot situāciju, kurā esam nokļuvuši pēc neveiksmīgā starta," intervijā Krievijas izdevumam teica Čehs. "Protams, ka pēc spēles bijām ļoti vīlušies."

"Mēs zaudējām pirmo spēli, taču mums vēl ir 180 minūtes, lai iegūtu ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu. Mēs esam apņēmušies sasniegt šo mērķi," turpināja vārtsargs, kurš šogad ar Anglijas klubu Londonas "Chelsea" uzvarēja UEFA Čempionu līgā.

Pēc pārliecinošā zaudējuma Čehijas izlase A grupas kopvērtējumā ir pēdējā vietā, bet otrdien čehi spēkosies ar Grieķijas izlasi. Vēl šajā grupā cīnās Polija.