Francijas futbola izlase sestdien, 19. jūnijā, Eiropas čempionāta finālturnīrā "nāves grupas" otrās kārtas spēlē Budapeštā ilgi nespēja uzlaut Ungārijas izlases vārtus, ielaida vārtus, tad atspēlējās un cīnījās neizšķirti 1:1.

Francijas izlasei tagad divās spēlēs ir četri punkti, kas praktiki garantē izkļūšanu no F grupas. Ungāriem šis bija pirmais punkts "Euro 2020", bet pēdējā spēlē Ungārijai jātiekas ar Vāciju.

Ungārijas izlase lielajā svelmē Budapeštas stadionā spēja iepriecināt savus līdzjutējus, gūstot pu nktu pret vienu no turnīra galvenajām favorītēm. Ungārijas izlase labi veidoja savu spēli ar pretuzbrukumiem, kā arī disciplinēti aizstāvējās, kas bija neizšķirta "atslēga".

Pirmā puslaika izskaņā kompensācijas laika otrajā minūtē ungāru pretuzbrukumā Atila Fiola ielauzās soda laukumā un precīzi sita vārtu tuvējā apakšējā stūrī.

Francija atspēlējās 66. minūtē, kad uzbrukumā bumba atlēca pie Antuāna Grīzmana, kurš bez leilām problēmām panāca 1:1.

$duelID=1483;$eventID=29;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>