Francijas futbola izlase, gatavojoties 2016. gada Eiropas čempionātam, pirmdien pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:2 uzvarēja Kamerūnas futbolistus, uzvaras vārtus gūstot pēdējā minūtē.

Blēzs Matuidī 20. minūtē guva pirmos vārtus Francijai, bet divas minūtes pēc tam Vinsents Abubakars izlīdzināja rezultātu. Četras minūtes pirms puslaika beigām Olivjē Žirū panāca 2:1 Francijas izlases labā. Spēle ilgu laiku turpinājās bez vārtu guvumiem, bet 88. minūtē Maksims Čupo-Motings vēlreiz panāca neizšķirtu rezultātu.

Tomēr Francijas izlasei izdevās izglābties no neizšķirta, jo 90. minūtē Dimitrī Pajē guva vārtus ar brīvsitienu.

Vēl vienā pārbaudes spēlē Zviedrija cīnījās bezvārtu neizšķirti 0:0 ar Slovēnijas futbolistiem.