Grieķijas futbola izlases kapteinis Giorgos Karagunis vērsies pie UEFA ar lūgumu atcelt strīdīgā siutācijā piespriesto brīdinājum, kā dēļ viņam jāizlaiž EURO 2012 ceturtdaļfināls.

Eiropas čempionāta finālturnīra A grupas pēdējā spēlē sestdien Grieķija ar 1:0 uzvarēja Krieviju un pārsteidzoši spēja iekļūt ceturtdaļfinālā. Tomēr vienīgo vārtu autoram Karagunim nāksies izlaist ceturtdaļfinālu, jo par simulāciju Karagunis saņēma brīdinājumu, kas viņam finālturnīrā ir otrais. Mača 61.minūtē viņu soda laukumā aizķeksēja krievu aizsargs Sergejs Ignaševicš, taču tiesnesis nepiešķīra 11 metru soda sitienu, bet gan sodīja grieķu futbolistu.

"Tur bija jābūt 11 metru soda sitienam," uzskata Karagunis. "Šim brīdinājumam nav pamatojuma!"

"Tagad man būs jāizlaiž ceturtdaļfināls," turpina pussargs. "UEFA rīcība ir mača video, un es ceru, ka šī epizode tiks izskatīta vēlreiz un šī nepatamtotā kartiņa tiks atcelta! Ja nē, tad tā arī paliks - nepamatots brīdinājums."