2016. gada Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā sestdien, 25. jūnijā, ceturtdaļfinālā dramatiskā cīņā iekļuva Portugāles valstsvienība, kas astotdaļfināla spēlē tikai papildlaikā ar 1:0 pieveica Horvātijas valstsvienību.

Tagad ceturtdaļfinālā Portugāle 30. jūnijā spēlēs pret Poliju.

Abas komandas visā mačā vairāk domāja par savu vārtu drošību un pamatlaikā 90 minūšu laikā tā arī ne reizi neizdarīja sitienus vārtu rāmī. Pamatlaikā tuvāk vārtu guvumam bija Horvātijas spēlētājs Domagojs Vida, kurš pēc divām standartsituācijām ar galvu sita pāri vārtiem.

Pagarinājuma 117. minūtē horvāti nepaspēja atgriezties aizsardzībā pēc ofensīvas, kurā pa vārtu stabu trāpīja Ivans Perišičs, un to izmantoja Portugāle. Pēc ātras saspēles no pāris metriem spēcīgi sita Krištianu Ronaldu, kura sitienu gan atvairīja horvātu vārtsargs Danijels Subašičs. Taču bumba atleca vārtu priekšā pie Rikardu Kvarešmas, kurš to iesita tukšos vārtos, atnesot Portugālei uzvaru.

$duelID=465;$eventID=13;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>