Par 2016. gada Eiropas futbola čempionāta pirmo finālisti trešdien, 6. jūlijā, kļuva Portugāles valstsvienība, kas ar 2:0 (0:0) pieveica vienu no pārsteigumu autorēm Velsu.

Tagad finālā 10. jūlijā Sendenī portugāļi tiksies ar Vācijas un Francijas dueļa uzvarētāju.

Pēc izdevībām ne pārāk bagāta pirmā puslaika Portugāle sev pamatus uzvarai ielika otrā puslaika sākumā, kad arī guva abus vārtus. 50. minūtē pēc stūra sitiena velsiešu nenosargāja Krištianu Ronaldu, kurš skaistā augstā lēcienā ar galvu raidīja bumbu vārtos. Savukārt pēc trīs minūtēm pēc Ronaldu piespēles soda laukumā līdz bumbai izklupienā aizsniedzās Nani, panākot 2:0.

Spēles turpinājumā Portugālei bija vēl vairākas iespējas palielināt savu pārsvaru, bet velsiešu izmisīgie centieni bija nesekmīgi.

$duelID=485;$eventID=13;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>