2016. gada Eiropas futbola čempionāta jeb EURO 2016 A grupas spēlē sestdien, 11. jūnijā, Šveices izlase ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja Albānijas valstsvienību.

Šveices izlase uzvaras vārtus guva jau mača piektajā minūtē, kad pēc stūra sitiena ar galvu precīzi sita Fabians Šērs. Spēles turpinājumā abām komandām bija iespējas gūt vārtus, bet mača beigu daļā Škelzens Gaši varēja izlīdzināt rezultātu, bet viņām vienatnē neizdevās pārspēt Šveices izlases vārtsargu Janu Zommeru.

Savukārt no mača 36. minūtes Albānija bija mazākumā, jo divus brīdinājumus nopelnīja komandas kapteinis Loriks Cana.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētu mača aprakstu.

$duelID=395;$eventID=13;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>