2016. gada Eiropas futbola čempionāta izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā sestdien, 25. jūnijā, iekļuva Velsa, kas britu komandu duelī ar 1:0 (0:0) pieveica Ziemeļīriju.

Abām valstsvienībām šī ir debija Eiropas čempionāta finālturnīros, un pirms EURO 2016 reti kurš eksperts prognozēja kādai no tām vietu ceturtdaļfinālā. Tagad ceturtdaļfinālā Velsa tiksies ar Beļģijas un Ungārijas pāra uzvarētāju.

Abas komandas spēlē vairāk domāja par savu vārtru drošību, tāpēc momenti visā spēlē bija ļoti maz. Ironiski, ka tieši aizsardzības spēlētājs "ievilka" Velsu ceturtdaļfinālā. Spēles 75. minūtē Velsas izlases līderis Garets Beils no kreisās malas izdarīja pa zemi piespēli gar vārtiem, kur neveiksmīgi nospēlēja Ziemeļīrijas aizsargs Garets Makoulijs, raidot bumbu savos vārtos.

$duelID=463;$eventID=13;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>