Zviedrijas futbola izlase piektdien Sanktpēterburgā 2021. gada Eiropas futbola čempionāta spēlē pieveica Slovākijas futbolistus.

Zviedrijas valstsvienība spēlē uzvarēja ar rezultātu 1:0 (0:0), izvirzoties E apakšgrupas pirmajā pozīcijā.

Ja pirmajā puslaikā abas komandas kopā izpildīja tikai vienu sitienu vārtu rāmī, tad otrajā puslaikā vārtu gūšanas momentu bija mazliet vairāk. Aktīvs arī turnīra otrajā spēlē bija Aleksandrs Isaks, kurš izkārtoja pāris iespējas gan sev, gan komandas biedriem, bet tās palika neizmantotas.

Zviedrijas izlasei biežāk padevās bīstami uzbrukumi nekā pretiniekiem, vienam no tiem sagādājot 11 metru soda sitienu, kuru 77. minūtē realizēja Emīls Forsbergs. Slovāki spēles izskaņā sagādāja patiesu spiedienu pie pretinieku vārtiem, tomēr pie laba sitiena tā arī netika.

Zviedrijas futbolisti ar četriem punktiem divās spēlēs ieņem pirmo vietu grupā, bet Slovākijas izlasei ir trīs punkti. Spānijas izlasei ir viens punkts, bet Polijas valstsvienībai palikusi bešā.

Tiesa, sestdien gaidāma spēle starp Spānijas un Polijas izlasēm, kas vēl izmainīs situāciju apakšgrupā.

$duelID=1471;$eventID=29;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>