Eiropas Sporta nedēļas ietvaros pirmo reizi risināsies 'Badmintona diena'
Foto: Publicitātes foto

Šo sestdien, 24. septembrī, no pl. 10.00 līdz 20.00 iepirkšanās un izklaides centra "Akropole Rīga" pasākumu zonā pirmo reizi norisināsies "Badmintona diena", kas tiek rīkota Eiropas Sporta nedēļas ietvaros. Apmeklētāji aicināti iesaistīties dažādās aktivitātēs, izmēģinot savus spēkus badmintona mini turnīros, īpašajā izaicinājumā jeb garākajā izspēlē, kā arī piedalīties konkursos, viktorīnās un laimēt vērtīgas balvas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Badmintona dienas ietvaros ikvienam būs iespēja pārbaudīt savas iemaņas praksē. Pasākuma programma ietver iesildīšanās paraugdemonstrējumus bērniem, jauniešiem un vecākiem dažādu pieredzējušu treneru un spēlētāju pavadībā; spēka, koordinācijas un izturības vingrinājumus; badmintona pamatu mācību; mini turnīru; veterānu badmintonu, kā arī parabadmintonu.

"Badmintona diena" norisināsies "AKROPOLE Rīga" pasākumu zonā starp A un F ieejām. Tā ietvaros tiks rīkota arī īpašā aktivitāte – ilgākās izspēles izaicinājums, kurā piedalīties ir aicināts ikviens interesents.

"Priecājamies savās telpās uzņemt Latvijas Badmintona federāciju un rīkot "Badmintona dienu", lai arvien lielāku sabiedrības daļu iepazīstinātu ar šī sporta veida patīkamajām priekšrocībām. Badmintons kā sporta veids sniedz īpašu azartu un ļauj pilnvērtīgi izkustēties, tāpēc aicinu ikvienu interesentu pievienoties šajā bezmaksas pasākumā un parūpēties par savas pašsajūtas uzlabošanu, kā arī uzzināt daudz ko jaunu par pašu sporta veidu," saka Valdis Portnajs, iepirkšanās un izklaides centra "AKROPOLE Rīga" vadītājs.

"Sports, kas vienlaikus prasa muskuļu spēku, izturību, koordināciju, taktiku un stratēģiju? Tas ir badmintons! Ātrākais olimpiskais rakešu sports labvēlīgi iedarbojas ne tikai uz cilvēka ķermeni, bet arī prātu. Šis sporta veids ir viens no veidiem rast jaunus draugus, domubiedrus un labi pavadīt savu brīvo laiku," uzsver Uldis Krastiņš, Latvijas Badmintona federācijas valdes loceklis.

Pasākums tiek rīkots #BeActive Eiropas sporta nedēļas (23. - 30. septembris) ietvaros. Šī gada Eiropas sporta nedēļas sauklis ir #Piecelies un piecel citus! Eiropas sporta nedēļas mērķis ir mazināt mazkustīgumu Latvijas sabiedrībā un vairot izpratni par kustīguma ieguvumiem veselībai un darba spējai.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.