"Eurobasket 2017" piekto spēļu dienu ar uzvaru pār Lielbritāniju sāka Latvijas izlase, bet pārējo maču gaitai piedāvājām sekot līdzi portāla "Delfi" teksta tiešraidē.

Eurobasket 2017: 4. septembra spēles
mso-yfti-tbllook:1184;mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt"> mso-border-alt:solid windowtext .5pt;padding:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;height:12.6pt"> text-align:center;line-height:normal">4. septembra spēles border-top:none;mso-border-top-alt:solid windowtext .5pt;mso-border-alt:solid windowtext .5pt; padding:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;height:49.95pt"> normal">Klužas grupaUngārija - Čehija 85:73Melnkalne - Horvātija 72:76Spānija - Rumānija 91:50 none;border-bottom:solid windowtext 1.0pt;border-right:solid windowtext 1.0pt; mso-border-top-alt:solid windowtext .5pt;mso-border-left-alt:solid windowtext .5pt; mso-border-alt:solid windowtext .5pt;padding:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;height:49.95pt"> normal">Stambulas grupaLatvija - Lielbritānija 97:92Beļģija - Krievija 67:76Serbija - Turcija 80:74
Eiropas čempionātā 4. septembra spēles ir noslēgušās! Jau rīt turpināsim sekot līdzi notikumiem "Eurobasket 2017" turnīrā.
Serbijas izlasē 17 punktus guva Bogdans Bogdanovičs, bet 15 punktus pievienoja Stefans Jovičs. Melihs Mahmutoglu guva 19 punktus Turcijai, Džedi Osmans pievienoja 15.
Serbija - Turcija 80:74. Spēle noslēgusies! Spēles gaita pavērsusies tā, ka serbi kontrolē notikumus un pēdējā minūtē izpilda soda metienus, savu pārsvaru palielinot un garantējot uzvaru!
Serbija - Turcija 76:71Mahmutoglu pēc minūtes pārtraukuma realizēja kārtējo tālmetienu, savukārt otrā laukuma galā to pašu izdarīja Lučičs. Nākamajā epizodē Osmans stājās uz soda metienu līnija un guva tikai vienu punktu.
Serbija - Turcija 73:67Turcijas izlasi problēmas ar soda metienu realizāciju, jo no pēdējiem pieciem trāpīti divi. Jovičs atkal nedaudz ļauj uzelpot Serbijai, trāpot tālmetienu.
Serbija - Turcija 68:65Kuzmičs ar savu aktīvo spēli groza apakšā izcīnīja divus punktus un iemeta nopelnīto soda metienu, atvēsinot turkus. Osmans vēlāk realizēja divus soda metienus, taču turpinājumā situācija laukumā atkal pavērsās par labu Serbijai, un Bodanovičs iemeta divus tālmetienus pēc kārtas. Tam sekoja sekoja vēl rezultatīvi uzbrukumi.
Serbija - Turcija 57:59Turcijas izlase saceļ kājām gaisā "Ulker" arēnu! Mahmutoglu un Osmans trāpa tālmetienus, un Turcija pārņem vadību spēlē.
Serbija - Turcija 57:53Sipahi ceturtdaļas sākumā iemeta tālmetienu, taču serbi atspēlēja četrus punktus - Mirosavļevičs iespaidīgi trieca bumbu grozā, bet tad Jovičs bija precīzs. Osmans izgāja caurgājienā, pēc tam Mahmutoglu pievienoja tālmetienu.
Serbija - Turcija 53:45. Noslēgusies 1. ceturtdaļa. Turcijai nekādi neizdodas tikt pāri tam dažu punktu deficītam, jo serbi atrod veidus, kā turēties vadībā. Turki daudz spēlē individuāli un visā spēlē viņiem tikai septiņas rezultatīvas piespēles.
Serbija - Turcija 48:43Gulers un Mačvans apmainījās ar diviem punktiem, tad Osmans iemeta tālmetienu, bet Gulers ļoti brīvi tika līdz groza apakšai.
Serbija - Turcija 46:36Serbijas izlasei atkal izdevās savu pārsvaru palielināt, kad izdevās sešu punktu izrāviens. Osmanam aizsardzībā izdevās skaisti bloķēts metiens, bet brīdi vēlāk Jovičs iemeta pustālo, panākot +10.
Spānija - Rumānija 91:50. Spēle noslēgusiesSpāņi tomēr pamatīgi sarūgtināja mājiniekus. Graujošākā uzvara pagaidām "Eurobasket 2017". Spānijai ar punktiem atzīmējās visi 10 basketbolisti (nespēlēja Pau Gasols un Avrinjess), katram nospēlētas vismaz 12 minūtes. Spānijas treneri ļāva izspēlēties visiem.
Serbija - Turcija 42:36Ātri pirmajā puslaikā komandas apmainījās ar punktu guvumiem, precīzi savās komandās metot Bogdanovičam un Erdenam. Bogdanovičs realizēja soda metienus, tad Korkmazs bija precīzs no distances.
Serbija - Turcija. Sācies 2. puslaiks
Serbija - Turcija 36:31. Noslēdzies 1. puslaiks
Serbija - Turcija 34:29Abu komandu rezultativitāte nākamajās minūtēs kritās. Komandas veiksmīgi sargāja savu grozu, bet cīņa ritēja diezgan asa.
Spānija - Rumānija 70:35. Pēc 3. ceturtdaļasSpānija pēc pārtraukuma atgriezās kā īstā Spānija. 10 minūtes uzvarētas 29:8 un graujošs pārsvars.
Serbija - Turcija 31:25Birčevičs ar vienu pieskārienu bumbai pēc neprecīza komandas biedra metiena apturēja turku izrāvienu, bet mirkli pēc tam viņš vēlreiz bija precīzs no tuvas distances.
Serbija - Turcija 27:23Mahmutoglu ar diviem tālmetieniem apturēja Serbijas izlases izrāvienu, pēc minūtes pārtraukuma Korkmazs devās rezultatīvā caurgājienā, bet ar metienu no groza apakšas Mahmutoglu turpināja Turcijas izrāvienu.
Serbija - Turcija 25:13Serbiem šodien ātrā pāreja uzbrukumā darbojas, un Mičičs akrobātiski noslēdza epizodi. Tad arī Bogdanovičs trāpīja pustālo metienu, panākot +12.
Serbija - Turcija 21:13. Noslēgusies 1. ceturtdaļa. Serbi pārvēra bumbu laukuma vidū un trijatā izspēlēja lielisku pretuzbrukum, tomēr Osmans atbildēja ar tālmetienu un trāpīja pirmo metienu no spēles.
Serbija - Turcija 19:10Erdens trieca bumbu grozā Turcijai, bet Mačvans atbildēja ar savu metienu pēc spēles "postā". Tad Korkmazs trāpīja pustālo metienu, kam sekoja Milosavļeviča soda metieni un Mačvana noslēgtais pretuzbrukums.
Serbija - Turcija 13:6Štimacs saņēma bumbu un rāvās uz grozu, bet viņš sadūrās ar augumā mazāko Guleru, kurš ielidoja groza pamatnē.Viss beidzās labi - Gulars traumu neguva, bet Štimacs realizēja 2+1 punktu gājienu.
Spānija - Rumānija 41:28. Pēc 1. puslaikaSpāņi ieslēguši apgriezienus, tomēr var tekt, ka pagaidām žēlo mājiniekus. Pirmās divas spēles spāņi uzvarēja ar kopējo starpību +76.
Serbija - Turcija 8:4Spēlēs sākumā Turcija vairākas reizes pēc kārtas neveiksmīgi mēģināja iespēlēt bumbu savam centram Sanli. Pirmajās minūtes laukumā dominē aizsardzība, taču serbiem izdevies izvirzīties vadībā.
Serbija - Turcija . Spēle sākusies!
Spānijas treneris Skariolo šodien brīvdienu devis pieredzējušajam līderim Pau Gasolam.
Spānija - Rumānija 21:19. Pēc 1. ceturtdaļasSpāņiem pirmajā ceturtdaļā divreiz bija 6 punktu pārsvars, bet nepilnu pusotru minūti pirms ceturtdaļas beigām Moldovanu ar trijnieku panāk 19:18 mājinieku labā. Pēc spāņu pārliecinošām uzvarām "no zvana līdz zvanam" šis ir neliels pārsteigums.Ceturtdaļas izskaņā Huans Ernangomess iemeta sodiņu un tad pēc nesekmīga sodiņa pielaboja bumbu grozā.
Klužā sākusies C grupas dienas pēdējā spēle - mājiniece un grupas pastarīte Rumānija pret spēcīgo Spāniju.
Bagatskis pēc grūtās uzvaras pār britiem: Es brīžiem spēlētājiem priekšā stāvu un kā papagailis atgādinu, ka basketbols ir 40 minūšu spēle. Esmu pārliecināts, ka mēs no šīs spēles izdarīsim secinājumu, jo nākamie pretinieki mūs sodīs. Jāmāk sevi savākt tieši sarežģītās situācijās.https://www.delfi.lv/sports/news/eurobasket/zinas/bagatskis-es-speletajiem-ka-papagailis-atgadinu-ka-basketbols-ir-40-minusu-spele.d?id=49208171
Horvātijai uzvaru sekmēja Bogdanoviča 23 punkti un Sariča 14 punkti. Melnkalnei rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Raiss, bet Dubļevičs guva17 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.
Melnkalne - Horvātija 72:76. Spēle noslēgusiesMelnkalnes izlase ieguva uzbrukumu pie "-3", bet kļūdījās auta izspēlē. Atkārtots uzbrukums bija sasteigts un nesekmīgs. Horvātiem Saričs iemeta vienu soda metienu, bet atlikušajās desmit sekundēs Melnkalnes basketbolistiem neizdevās īsti normāls uzbrukums.
Melnkalne - Horvātija 72:73Melnkalnes rindās uguņo naturalizētais Raiss. Sākoties pēdējai minūtei, viņš caurgājienā panāk "-1". Horvātija ņem pārtraukumu, solās būt spraiga galotne!
Melnkalne - Horvātija 64:73Melnkalne divreiz pietuvojās līdz "-7", bet tuvāk neizdodas tikt. Horvātiju no trešā panākuma trīs mačos šķir nepilnas trīs minūtes
Melnkalne - Horvātija 52:62. Noslēgusies 3. ceturtdaļaBogdanovičs palicis uz saviem 19 punktiem, bet horvāti palikuši uz saviem +10. Ja Melnkalnes basketbolistiem padosies pāris labi uzbrukumi, cīņa saasināsies
Melnkalne - Horvātija 45:55Pirmā puslaika izskaņā iegūto desmit punktu pārsvaru horvāti saglabā joprojām.
Latvijas spēlē šodien atkal uguņoja Porziņģis. 28 punkti un šobrīd viņš ir viens rezultatīvākajiem turnīra spēlētājiem.
Beļģija - Krievija 67:76. Spēle noslēgusies. Kārtējo reizi Šveds aizvadīja lielisku spēli, gūstot 20 punktus, izdarot 6 piespēles un izcīnot 6 atlēkušās bumbas. Maksims de Zēvs bija labākais ar 15 punktiem Beļģijas izlasē.
Beļģija - Krievija 64:72Ar soda metieniem Krievijas izlasei izdodas atjaunot +8, taču Tabū uzņēmās iniciatīvu un trāpīja sarežģītu metienu pāri rokām. Krievija tik daudz nepaļāvās uz spēli perimetrā, kas ļāva tikt pie soda meteniem.
Beļģija - Krievija 62:67Spēles gaita īsti nemainās, taču Beļģija paļaujas gandrīz tikai uz metieniem no distances. Taču tad Tabū izdevās labs caurgājiens.
Melnkalne - Horvātija 31:43. Noslēdzies 1. puslaiksHorvātu Bogdanovičs velk savu komandu. Puslaikā 19 punkti un drošāks pārsvars ejot pārtraukumā
Beļģija - Lielbritānija 58:64De Zēvs ar tālmetienu samazināja Beļģijas pārsvaru, bet tad Kurbanovs un Antonovs iemeta soda metienus. Tad vēl Zubkovs guva punktus, kam sekoja vēl viens de Zēva "trīnītis".
Beļģija - Krievija 50:58Serons pārmeta pāri pretiniekam un guva trīs punktus, bet Mozgovs pēc lieliskas Šveda piespēles pēc pagrieziena bija precīzs no apakšas. Pēc tam Šveds devās uz grozu, kur guva divus punktus un realizēja nopelnīto soda metienu.
Beļģija - Krievija 47:53. Noslēgusies 3. ceturtdaļa. Serons divus punktus savai komandai atguva, bet krievu pēdējais uzbrukums šajā ceturtdaļā bija neveiksmīgs.
Beļģija - Krievija 45:53Krievijas izlases pārsvars bija pat astoņus punktus liels, bet van Rosoms trāpīja tālmetienu. Tad Kurbanovs un Antonovs ar soda metieniem atkal atjaunoja lielāku deficītu savai komandai.
Melnkalne - Horvātija 24:28Melnkalnes basketbolisti pēc neveiksmīgā spēles sākuma otrajā ceturtdaļā pietuvojušies līdz "-4".
Beļģija - Krievija 37:43Mozgovam padodas iespaidīgs "put back" danks, tad trijnieku iemet Voroncevičs.
Klužā sākusies Horvātijas un Melnkalnes spēle. Horvāti graujoši sāk maču, nepilnās 2 minūtēs panākot 15:0
Beļģija - Krievija 33:35. Noslēdzies 1. puslaiksNe visai pārliecinoša Krievijas spēle un neliels pārsvars.
Beļģija - Krievija 31:31Krievijai bija piecu punktu pārsvar, bet beļģi nedomā viegli atdot iniciatīvu - Serons iemet trijnieku , bet Rvelle ar divpunktnieku izlīdzina rezultātu
Beļģija - Krievija 18:19. Pēc 1. ceturtdaļasKrievija ceturtdaļas izskaņā pirmo reizi izvirzījās vadībā, beļģi atguva pārsvaru, bet Antonovs līdz ar beigu signālu atgūst vadību
Latvijas un Lielbritānijas spēles spilgtākie momenti.
Beļģija - Krievija 13:6Beļģi iespaidīgi sākuši maču pret vieniem no grupas favorītiem
Stambulā sākusies dienas otrā spēle Latvijas grupā - Beļģija pret pagaidām nezaudējušo Krieviju
Šodienas Latvijas spēlē valstsvienības rekordu sasniedza Dāvis Bertāns! Sveicam!https://twitter.com/basketbols/status/904696369314754561
Ungārija sagādā nelielu pārsteigumu un ar 85:73 uzvar Čehiju. Ungāri ar šo uzvaru saasinājuši cīņu Klužas grupā par iekļūšanu četriniekā un spēlēšanu "play off".
Latvijas izlase šodien izmocīja uzvaru pār Lielbritāniju, bet "Eurobasket 2017" notiek arī citi mači. Šobrīd Klužā spēli aizvada Ungārijas un Čehijas izlases, kurām šis mačs ir svarīgs cīņā par iekļūšanu "play off".Pēdējās ceturtdaļas vidū ungāriem septiņu punktu pārsvars - 72:65