Portāls "Delfi" piedāvāja spēļu teksta tiešraidi.

Eurobasket 2017: 10. septembra 1/8 fināla spēles
Līdz ar to astotdaļfināla spēles "Eurobasket 2017" turnīrā ir noslēgušās. Otrdien sāksies ceturtdaļfinālu izspēle, un spēli aizvadīs arī Latvijas izlase, kas spēkosies ar Slovēniju.
Krievijas izlases uzvaru ar 27 punktiem un 12 rezultatīvām piespēlēm sekmēja Aleksejs Šveds, bet pa 14 punktiem guva Andrejs Zubkovs un Dmitrijs Kulagins. Horvātijas labā 28 punktus sameta Bojans Bogdanovičs.
Horvātija - Krievija 78:101. Spēle noslēgusies. Pēdējās minūtēs horvātu un krievu basketbolisti nepiespiesti uzspēlēja "basīti", vairs pārāk nedomājot par rezultātu, jo uzvarētājs jau bija zināms. Krievija iekļūst ceturtdaļfinālā, kur spēkosies ar Grieķiju.
Horvātija - Krievija 76:94Horvāti sedza pretiniekus pa visu laukumu, bet krieviem to izdevās izmantot, lai gūtu vieglus punktus. Abām komandām izdevās gūt punktus ar "dankiem".
Horvātija - Krievija 70:88Bogdanovičs turpināja spēlēt aktīvi un guva punktus, uzlabojot personīgo statistiku, bet viņam vienam pašam neizdodas pavilkt savu komandu. Kulagins noslēdza ātru krievu izspēli ar triecienu grozā, bet tad tikai trešo metienu no spēles trāpīja Šaričs.
Horvātija - Krievija 65:84Komandas turpināja audzēt rezultātu, tomēr horvātiem ar punktu deficīta deldēšanu nevedās. Krievijas basketbolisti dažādos veidos guva punktu un turējās vadībā.
Horvātijas trenera emocijas daudz ko izsaka
Horvātija - Krievija 57:77Hvostovs ceturtdaļas ievadā ar trīspunktnieku vēl vairāk palielināja Krievijas pārsvaru, bet tad Šveds ar soda metieniem panāca +20
Horvātija - Krievija 57:72. Noslēgusies 3. ceturtdaļa. Krievijas izlasei ļoti veiksmīga ceturtdaļa. Pēdējā rezultatīvajā uzbrukumā Šveds lieliski atrada Mozgovu, kurš ar spēku iedabūja bumbu grozā.
Horvātija - Krievija 51:67Horvātijas izlase izcīnīja divas atlēkušās bumbas uzbrukumā, un Žoričs divus punktus atspēlēja, bet Fridzons guva trīs punktus no laukuma stūra un mirkli vēlāk realizēja 2+1 punktu gājienu
Horvātija - Krievija 49:61Krievijas izlase lēnām un pacietīgi turpināja "lauzt" Horvātiju, un Šveds ar vēl vienu tālmetienu vēl vairāk palielināja pārsvaru.
Horvātija - Krievija 48:58Šveds guva piecus punktus pēc kārtas - vispirms veiksmīgs caurgājiens, tad trīs realizēti soda metieni, un tas Krievijai jau deva +10.
Horvātija - Krievija 48:53Spēles gaita joprojām bija saspringta, un komandām ar punktu gūšanu tik raiti nevedās.
Horvātija - Krievija 44:51Dmitrijs Kulagins puslaika sākumā iemeta tālmetienu, palielinot Krievijas pārsvaru līdz septiņiem punktiem, bet tad pēc labas aizsardzības Švedam izdevās trāpīt pustālo. Bogdanovičs guva punktus caurgājienā un apturēja krievu izrāvienu, bet viņš netrāpīja nopelnīto soda metienu.
Horvātija - Krievija 42:46. Sācies 2. puslaiks
Krievijas izlasē 14 punktus sametis Aleksejs Šveds, bet Horvātijas rindās 13 punkti Bojana Bogdanoviča kontā.
Horvātija - Krievija 42:46. Noslēdzies 1. puslaiks.Pirmā puslaika izskaņā komandas joprojām spēkojās līdzīgi, bet ceturtdaļas galotne izvērtās garāka, jo tiesneši mēģināja tikt skaidrībā ar to, cik pirms pēdējā uzbrukuma atlicis laiks. Krievijai pēdējā sekundē izdevās izspēlēt uzbrukumu un gūt divus punktus
Horvātija - Krievija 40:42Zubkovs un Voroncevičs uz brīdi panāca Krievijas izlasei piecu punktu pārsvaru, tomēr Bogdanoviča tālmetiens ievēlās grozā, atkal deficītu samazinot līdz vienam precīzam metienam.
Horvātija - Krievija 35:38Planiničs guva punktus no tuvas distances, kam sekoja epizode, kurā Kurbanovs apspēlēja augumā krietni mazāko Ukiču, guva divus punktus un nopelnīja soda metienu, un to realizēja
Horvātija - Krievija 33:35Mača turpinājumā abas komandas daudz izpildīja soda metienus, un spēles ritms vairs nebija tik raits.
Horvātija - Krievija 31:33Šveds un Mozgovs kopā ar soda metieniem guva trīs punktus, savukārt pēc tam Benders pusātrā uzbrukumā ar atkārtotu metienu guva divus punktus. Ukičs ar "sodiņiem" turpināja līdzīgo spēkošanos.
Horvātija - Krievija 27:30Žoričs iebakstīja bumbu grozā pēc Šariča neprecīzā metiena, tam sekoja Zubkova tālmetiens Krievijas uzbrukumā. Tad viņš krieviem guva vēl divus punktus, bet Žoričs precīzi meta pustālo.
Horvātija - Krievija 23:25. Noslēgusies 1. ceturtdaļa. Fridzons Krievijai guva piecus punktus pēc kārtas, taču Bogdanovičs realizēja vēl vienu tālmetienu. Pirmās ceturtdaļas izskaņā Dmitrijs Kulagins arī guva trīs punktus un deva vadību savai komandai.
Horvātija - Krievija 20:18Šaričs trāpīja no tuvas distances, bet Krievijai Fridzons iemeta vienu no diviem soda metieniem. Zoričs un Zubkovs turpinājumā guva punktus savām komandām un turpināja rezultatīvo spēkošanos.
Horvātija - Krievija 16:15Šveds ar 2+1 punktu gājienu rezultātu atkal izlīdzināja. Viņš pirmajās minūtēs guvis 11 no savas komandas 13 punktiem. Bogdanovičs realizēja tālmetienu, bet pēc tam rezultatīvs bija Kubarovs.
Horvātija - Krievija 13:10Bojans Bogdanovičs devās uz grozu un trieca bumbu, tad Mozgovs un Šaričs guva punktus no apakšas savām komandām, bet Bogdanovičs rezultātu caurgājienā izlīdzināja. Šveds tika līdz brīvam metienam no groza apakšas, bet Tomašs ar tālmetienu deva vadību horvātiem. Turpinājumā Planiničs izcēlās ar pustālo metienu.
Horvātija - Krievija 2:6Spēles iesākumā komandas izdarīja neprecīzus metienus, bet Šveds otrajā minūtē trāpīja tālmetienu, atklājot rezultātu. Nākamajā uzbrukumā viņš vēlreiz bija precīzs no trīspunktu metienu līnijas. Saričs ar soda metieniem guva pirmos punktus Horvātijai.
Horvātija - Krievija. Spēle sākusies
Šobrīd zināmi trīs no četriem "Eurobasket 2017" ceturtdaļfināla pāriem. Pagaidām savu pretinieku nezina Grieķija - tas būs zināms pēc šī vakara pēdējās spēles starp Horvātiju un Krieviju. Sākums pulksten 21:30
Spānijas izlasē rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Rikijs Rubio, bet pa 11 punktiem sameta Po Gasols un Serhio Rodrigess. Turcijas valstsvienību no zaudējuma neglāba Furkana Korkmaza 20 gūtie punkti, bet Melihs Mahmutoglu pievienoja 10 punktus.
Spānija - Turcija 73:56. Spēle noslēgusies!"Eurobasket 2017" mājiniece piekāpjas pašreizējiem Eiropas čempioniem un noslēdz turnīru.
Spānija - Turcija 70:56Erdens guva punktus uzbrukuma pēdējās sekundēs, taču Rubio atbildēja ar soda metieniem. Tad Erdenam izdevās vēl viens precīzs metiens.
Spānija - Turcija 66:52Pēc Rubio soda metieniem Mahmutoglu izdevās rezultatīvs gājiens uz grozu, bet Rubio pēc tam iemeta vēl vienu tālmetienu. Mahmutoglu ar to pašu neizdevās atbildēt, bet Gasols trāpīja metienu no soda laukuma.
Spānija - Turcija 59:50Rubio palika pilnīgi brīvs uz tālmetienu līnijas, un viņš savu iespēju realizēja. Tad spēle bija pārtraukums, jo spāņu rezervistu soliņš apgāza reklāmas stendu.
Spānija - Turcija 56:50Korkmazs guva divus punktus, Turcijas deficītu atkal samazinot zem desmit punktiem, bet pēc tam viņš bija precīzs vēlreiz, šoreiz no tālās distances.
Spānija - Turcija 56:45Vejseloglu atkal guva punktus pēc izcīnītas atlēkušās bumbas, bet Huančo Ernangomess atbildēja ar tālmetienu no stūra. Tad Rubio izdarīja precīzu metienu lēcienā uz priekšu, kam sekoja Huančo Ernangomesa divi soda metieni.
Spānija - Turcija 49:43. Noslēgusies 3. ceturtdaļa. Vejseloglu ieguva atlēkušo bumbu uzbrukumā un zibenīgi meta to grozā, bet Po Gasols saņēma lielisku piespēli un viegli meta bumbu grozā. Gulers ātrā uzbrukumā bija precīzs no apakšas, kam sekoja vēl viens turku pretuzbrukums, kurā Mahmutoglu guva punktus. Ceturtdaļa noslēdzās par labu spāņiem, jo Rodrigess realizēja pēdējo sekunžu tālmetienu.
Spānija - Turcija 44:37Osmanam izdevās trāpīt abus nopelnītos soda metienus, tomēr Rodrigess sev izkārtoja pustālo metienu, kuru arī realizēja.
Spānija - Turcija 42:35Marks Gasols satricināja grozu un guva divus punktus, bet aizsardzībā bloķēja Erdenu. Mahmutoglu trāpīja metienu no laukuma gala, pēcāk Rodrigess iemeta vienu soda metienu. Tad Turcijas izlases galvenais treneris pārāk protestēja pret tiesneša lēmumu, saņemot tehnisko piezīmi. Līdzjutēji tribīnēs arī bija sašutuši par tiesnešu lēmumiem.
Spānija - Turcija 37:33Osmans izdarīja pārāk sarežģītu metienu, kas bija neprecīzs, bet tad san Emetrio pretuzbrukumā guva pirmos puslaika punktus Spānijai. Mahmutogu un Navarro apmainījās ar divpunktniekiem, tam sekoja Marka Gasola bloks pret Korkmazu, kurš epizodi vēlāk tika pie trim soda metieniem, kurus realizēja.
Spānija - Turcija 33:28Ne pārāk rezultatīva cīņa turpinājās arī trešās ceturtdaļas ievadā, komandām punktus negūstot divas minūtes, bet tad Osmans trāpīja tālmetienu.
Spānija - Turcija 33:25. Sācies 2. puslaiks.
Spānijas izlasē rezultatīvākais ar septiņiem punktiem ir Po Gasols, bet 12 punktus Turcijas izlasē sameta Furkans Korkmazs.
Spānija - Turcija 33:25. Noslēdzies 1. puslaiks. Rodrigess uzbrukuma pēdējās sekundēs trāpīja pustālo, bet atlikušajās sekundēs komandas punktus neguva.
Spānija - Turcija 31:25Korkmazs ilgi mēģināja tikt garām Po Gasolam, bet tad viņš izlēma mest pāri un trāpīja divpunktnieku. Pēc tam Osmans no stūra iemeta sarežģītu tālmetienu, bet Navarro atvēsināja turku spēlētājus un fanus.
Spānija - Turcija 29:20 Erdens pacīnījās zem groza, nopelnīja soda metienus un tos realizēja, bet tad Turcijas izlases rezervistu soliņš nopelnīja tehnisko piezīmi. Navarro turku uzdāvināto soda metienu iemeta.
Spānija - Turcija 28:18Korkmazs tika tuvāk grozam un izdarīja metienu ar vienu roku, taču otrā laukuma pusē Vilijs Ernangomess pēc atlēkušās bumbas izcīnīšanas meta precīzi. Korkmazs noslēdza atjautīgi izspēlētu turku uzbrukumu, taču spāņi sodīja mājiniekus par neizcīnītu atlēkušo bumbu aizsardzībā. Korkmazs skaisti trieca bumbu grozā no gaisa, turpinot turēt savu komandu spēlē.
Spānija - Turcija 24:12Mājiniecei Turcijai joprojām neizdodas izvairīties no kļūdām un zaudētām epizodēm, kas Spānijai ļauj palielināt pārsvaru līdz +12. Po Gasols realizēja tālmetienu.
Spānija - Turcija 21:12Po Gasols ceturtdaļas ievadā ar "danku" noslēdza labu spāņu izspēli, bet Korkmazam izdevās metiens no soda laukuma.
Spānija - Turcija 19:10. Noslēgusies 1. ceturtdaļa. Kokmazs trāpīja divus soda metienus, taču ceturtdaļas noslēgumā Oriola izcīnīja bumbu pēc Rodrigesa neprecīzā metiena un iemeta divus punktus.
Spānija - Turcija 17:8Turcijai pagaidām neveicas uzbrukumā un bumba nekrīt grozā. Po Gasols ar četriem metieniem iemeta divus sodiņus, tad Marks Gasols trāpīja no tuvas distances. Mahmutoglu realizēja pustālo, bet Rodrigess atbildēja ar tālmetienu.
Spānija - Turcija 9:6Turcijai divos uzbrukumos pēc kārtas izdevās izspēles uz groza apakšu, kur precīzi bija Sanli un Sipahi. San Emeterio uzbrukuma laika beigās guva punktus Spānijai, neļaujot pretiniekiem pārņemt vadību spēlē.
Spānija - Turcija 7:2Rubio spēles iesākumā trāpīja tālmetienu, bet pēc tam viņš izkārtoja momentu Navarro. Sanli guva pirmos punktus Turcijai, bet tad Marks Gasols realizēja soda metienus.
Spānija - Turcija. Spēle sākusies!
Latvijas uzvaras spilgtākie momenti
Serbija tagad 1/4 finālā 13. septembrī tiksies ar Itāliju, bet Ungārijai otrais finālturnīrs kopš 1969. gada noslēdzies ar dalītu 9.-16. vietu.
Serbija - Ungārija 86:78. Spēle noslēgusiesSerbi diezgan samocīti uzvar un iekļūst 1/4 finālā
Serbija - Ungārija 82:74Sākoties pēdējām 2 minūtēm, ungāriem tikai 8 punktu deficīts.
Serbija - Ungārija 69:62Ungāri ar tālmetienu panāk  "-7". Var just, ka serbi tomēr nedaudz saspringuši un viņiem tik viegli punkti nenāk uzbrukumā
Serbija - Ungārija 69:53. Noslēgusies 3. ceturtdaļaUngāri diezgan nepiekāpīgi un spēja samazināt starpību līdz "-11". Tiesa, Ungārijai divreiz bija iespēja uz papildus uzbrukumu pēc nesportiskajām piezīmēm, bet to neizmantoja. Savukārt serbi vienā uzbrukumā guva 4 punktus un palielināja savu pārsvaru
Serbija - Ungārija 58:45Mačvans ar tālmetienu atgūst Serbijai vairāk nekā 10 punktu pārsvaru. Tad Jovičs pārtver bumbu un vēl 2 punkti serbiem.
Serbija - Ungārija 48:41. Sākas 3. ceturtdaļa
Serbija - Ungārija 48:41. Noslēdzies 1. puslaiksUngāri puslaikā realizējuši sešus tālmetienus, kas pagaidām ļauj cienīgi turēties spēlē pret spēcīgājiem serbiem. Serbijai maču veido trīs vīri - Kuzmičs, Bogdanovičs un Mačvans kopā guvuši 35 no 48 punktiem
Serbija - Ungārija 35:31Ungāri lēnām, lēnām deldē pārsvaru, un 2. ceturtdaļas vidū jau tikai "-4". Serbu treneris Džordževičs ņem pārtraukumu
Serbija - Ungārija 31:23Serbi šķietami viegli gūst punktus, bet pārsvars nemaz nav tik iespaidīgs
Serbija - Ungārija. Sākas 2. ceturtdaļa
Serbija - Ungārija 24:16. Noslēgusies 1. ceturtdaļaSpēle atgādina kaķa spēli ar peli. Serbi spēlē ļoti atraisīti un nav jūtama nekāda spriedze, jo abas komandas acīmredzami apzinās "kas ir kas" šajā mačā
Serbija - Ungārija 16:10Serbi guva 14 punktus pēc kārtas, bet tad septiņi punkti pēc kārtas ungāriem
Porziņģis pēc uzvaras:Šajā vasarā kā spēlētājs esmu audzis. Tāpēc esmu tik ļoti sajūsmināts spēlēt, jo varu parādīt to, pie kā visu vasaru strādāju un kā esmu kļuvis par labāku spēlētāju https://www.delfi.lv/sports/news/eurobasket/zinas/porzingis-izbauda-spelesanu-latvijas-basketbola-izlase.d?id=49226077
Serbija - Ungārija 10:3Ungāri ar tālmetienu vismaz reizi spēlē bija vadībā ar 3:2. Tad sekoja serbu astoņi punkti pēc kārtas, un Ungārijai minūtes pārtraukums
Serbija - Ungārija. Spēle sākusiesDaudzu uzskatā, šis ir 1/8 fināla paredzamākais duelis un serbi ir izteikti favorīti ne tikai mačā, bet arī uz medaļām
Pēc Latvijas graujošās uzvaras Eurobasket 2017 astotdaļfinālā pār Melnkalni Stambulā turpinās izslēgšanas turnīra spēles. Šodien vēl trīs mači, par kuriem informēsim teksta tiešraidē!Jau pulksten 15:15 Stambulas arēnā sāksies Serbijas un Ungārijas spēle, tad 18:45 "vakara nagla" - Eiropas čempione Spānija pret Turciju! Diena noslēgsies ar pēdējo 1/8 fin''ala spēli pulksten 21:30 - Horvātija pret Krieviju