Francija svinēja panākumu ar rezultātu 115:79 (29:25, 20:17, 37:14, 29:23), tiekot pie otrā panākuma trīs mačos, kamēr Islandei šī bja jau trešā neveiksme.

Uzvarētājiem 16 punktus sameta Nando de Kolo, bet pa 14 punktiem pievienoja Kevins Serafins un Edvins Džeksons. Tikmēr Islandei ar 23 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām izcēlās Jons Arnors Stefansons.

Pēc puslaika Francija bija vadībā ar 49:42, taču trešajā ceturtdaļā uzvarēja ar 37:14, līdz ar to mača izskaņa kļuva par formalitāti.

76

Jau vēstīts, ka turnīru Francija sāka ar negaidītu zaudējumu pagarinājumā mājiniecei Somijai (84:86), bet pēc tam otrajā kārtā sestdien ar 95:87 uzvarēja Grieķiju. Viens no šī mača tiesnešiem bija latvietis Mārtiņš Kozlovskis.

Citā A grupas mačā tikai 18 gadus vecais Luka Dončičs, kā arī komandas līderis Gorans Dragičs svētdien Helsinkos palīdzēja Slovēnijas basketbola izlasei grūtā cīņā uzvarēt Grieķiju, slovēņiem turpinot turnīrā spēlēt bez zaudējumiem.

Slovēnija guva panākumu ar rezultātu 78:72 (23:13, 12:17, 17:28, 26:14), svinot trešo panākumu tikpat cīņās, kamēr grieķiem šī bija otrā neveiksme trīs mačos.

62

Uzvarētājiem Dončičs guva 22, bet Dragičs 20 punktus, tostarp mača beigās iemetot sarežģītu un svarīgu divpunktu metienu. Tikmēr Grieķijai ar 18 punktiem izcēlās Kosts Sluks, bet Georgs Printezis guva desmit punktus un izcīnīja tikpat atlēkušās bumbas.

Slovēnija bija labāka spēles pirmajā daļā, pēc ceturtdaļas iegūstot desmit punktu pārsvaru, bet pēc puslaika esot vadībā ar 35:30. Tomēr pēc tam iniciatīva pārgāja Grieķijas izlasei, kura trešās ceturtdaļas sākumā guva deviņus punktus pēc kārtas, pēc tam panākot arī 58:50 savā labā.

Tomēr slovēņi veiksmīgi atspēlējās un četras minūtes pirms beigām Dončičs panāca izlīdzinājumu 66:66, bet mača beigās teicams bija Dragičs, kurš guva četrus punktus pēc kārtas, tostarp 22 sekundes pirms sirēnas iemetot ļoti grūtu metienu. Slovēņi ieguva piecu punktu pārsvaru, ko beigās ar soda metieniem nosargāja.

Slovēnijas izlase turnīru sāka ar 90:81 uzvarot Poliju, bet sestdien ar 81:78 uzvarēja Somiju, kamēr Grieķija pirmajā spēlē ar 90:61 sagrāva Islandi, bet pēc tam ar 87:95 zaudēja Francijai.

Savukārt B apakšgrupā Telavivā, dienas pirmajā spēlē Ukraina ar 88:81 (21:20, 30:18, 16:25, 21:18) uzvarēja Gruziju, tiekot pie pirmā panākuma turnīrā. Ukrainai ar 19 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām izcēlās Artjoms Pustovojs, bet pa 17 punktiem sameta Oleksandrs Ļipovijs un Deniss Lukašovs, kurš atdeva arī 11 rezultatīvas piespēles. Tikmēr Gruzijas labā pa 17 punktiem guva Zaza Pačulija un Giorgi Šermadini, bet punkts mazāk bija Tornikem Šengelijam.

Ukraina pēc puslaika bija vadībā ar 51:38, tomēr pēc tam Gruzija starpību samazināja un 40 sekundes pirms pamatlaika beigām atpalika vien par trim punktiem (81:84). Tomēr Ukraina spēja nosargāt uzvaru, kamēr Gruzijai, kas čempionātu sāka ar uzvaru pret Lietuvu, cieta otro neveiksmi.