Krievijas vīriešu basketbola izlase Eiropas čempionāta D apakšgrupas mačā divu Latvijas pretinieču duelī ar rezultātu 75:72 (18:21, 22:17, 18:13, 17:21) pārspēja Riodežaneiro olimpisko spēļu vicečempioni Serbiju.

Mača vairākas reizes mainījās komanda, kas ir vadībā, bet ceturtajā ceturtdaļā krievi pēc septiņiem bezatbildes punktiem panāca 66:60. Lai gan serbi pamatlaika beigās pietuvojās līdz trim punktiem, krievi vadību nosargāja un svinēja uzvaru.

Krievijas izlasē ar 22 punktiem un četrām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās valstsvienības līderis Aleksejs Šveds. Tikmēr serbiem pa 19 punktiem sameta Bogdans Bogdanovičs un Bobans Marjanovičs.

Kā vēstīts, D apakšgrupas pirmajās spēlēs serbi ar 92:82 pārspēja Latviju, bet Krievija ar 76:73 uzvarēja Turciju.

D apakšgrupā divas uzvaras divās spēlēs ir Krievijai, bet Serbijai, Latvijai un Beļģijai ir pa vienam panākuma divos mačos, kamēr Turcija un Lielbritānija pirmajās cīņās cieta zaudējumus. Plkst.21 savstarpējo maču uzsāks turki un briti.

Francijas vīriešu basketbola izlase "Eurobasket 2017" otrajā mačā sestdien ar 96:87 (27:15, 28:21, 20:21, 20:30) pārspēja Grieķiju, reabilitējoties par turnīra ievadā ciesto zaudējumu.

Francūži jau pirmo ceturksni uzvarēja ar 27:12, turpmākajā spēles gaitā palielinot savu pārsvaru, kas ceturtajā ceturtdaļā saruka līdz sešiem punktiem. Tomēr francūžiem izdevās nosargāt vadību un svinēt uzvaru.

Francūžiem pa 21 punktam iemeta Evans Furnjē un Žofrijs Lovernjē, kuram arī 11 atlēkušās bumbas. Tikmēr Grieķijas izlasē 22 punktus iemeta Gerogs Printezis.

Francūži Eiropas čempionāta ievadā ceturtdien pagarinājumā ar 84:86 sensacionāli piekāpās A apakšgrupas saimniekiem somiem.

Šodien turnīrā mačus aizvada visas 24 finālturnīra dalībnieces.