Nesen 21 gadu vecā Siliņa pārstāvētā Redžo di Emīlijas "Grissin Bon" komanda dramatiskā Itālijas čempionāta finālsērijā piekāpās Sasāri "Dinamo" vienībai. Aizvadot mačus katru otro dienu, Siliņš jau sestajā duelī guva traumu, bet laukumā atgriezās arī sērijas izšķirošajā, septītajā, mačā, tomēr tagad konstatēts, ka viņam būs nepieciešama operācija un atlabšana prasīs divus mēnešus.

Siliņš jau sezonas sākumā vairākas nedēļas nespēlēja labās kājas muskuļa traumas dēļ, bet kopā Itālijas čempionātā viņš laukumā izgāja 39 mačos, vidēji izceļoties ar 9,8 punktiem un 3,4 atlēkušajām bumbām.

Pēc zaudējuma finālsērijā "Grissin Bon" neizdevās kvalificēties nākamās sezonas ULEB Eirolīgas turnīram.

Zīmīgi, ka Latvijas pieaugušo izlasē Siliņš līdz šim nav spēlējis, jo pagājušajā vasarā bija izlēmis trenēties individuāli. Savukārt 2013.gada vasarā viņš palīdzēja Latvijas U-20 izlasei izcīnīt otro vietu Eiropas čempionātā, bet pērn ar "Grissin Bon" komandu triumfēja Eiropas Izaicinājuma kausā.

Kā zināms, pirms Eiropas čempionāta, kurā spēles notiks arī Rīgā, Siliņš bija iekļauts Latvijas izlases kandidātu saraksta pirmajā sastāvā, kurā bija tikai 12 basketbolisti, bet tagad to skaits samazinājies.