Lietuvas vīriešu basketbolisti, kuri būs Latvijas pretinieki 2015. gada Eiropas čempionāta finālturnīra priekšsacīkstēs Rīgā, trešdien piedzīvoja savu pirmo zaudējumu pārbaudes spēlēs pirms "Eurobasket 2015".

Savās mājās Kauņā "Huawei Cup" turnīra trešajā spēlē ar 59:72 (9:19, 9:20, 15:20, 26:13) piekāpās Horvātijai. Pirmajā puslaikā lietuvieši spēja gūt tikai 18 punktus, bet pēc trīs ceturtdaļām zaudēja ar 33:59. Pakaļdzīšanās pēdējā ceturtdaļā nebija sekmīga, un lietuvieši piedzīvoja savu pirmo zaudējumu septiņās pārbaudes spēlēs.

Lietuvas izlasei tikai Renalds Seibutis guva vairāk par desmit punktiem (16 punkti), bet Horvātijai rezultatīvākais ar 12 punktiem bija Bojans Bogdanovičs.

Lietuvas izlasei tagad būs vairāku dienu treniņi, bet pēdējās pārbaudes spēles lietuvieši aizvadīs 27.-29. augustā, kad turnīrā Atēnā tiksies ar Turciju, Nīderlandi un Grieķiju.