2013.gada Eiropas basketbola čempionātā Serbijas izlase ar rezultātu 77:65 (19:17, 19:14, 22:20, 17:14) pārspēja Francijas valstsvienību, nodrošinot pirmo pozīciju otrā posma E grupā.

Pēc šīs Serbijas uzvaras E grupas kopvērtējumā Serbija ir pirmajā pozīcijā, Lietuva ir otrajā vietā, trešajā pozīcijā ierindojas Francija, ceturtajā – Ukraina, piektajā – Beļģija, bet sestajā pozīcijā – Latvija.

Aizvadītajā mačā Serbijas izlasē rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Nenads Krstičs, 17 punktus pievienoja Nemanja Nedovičs, bet 14 punkti Bogdana Bogdanoviča kontā. Tikmēr Francijas izlasē četri basketbolisti guva 12 punktus – Nikolā Batums, Nando de Kolo, Boriss Diavs un Aleksis Ažinsā.

Mačs iesākās līdzīgā cīņā, un pēc sešām nospēlētām minūtēm rezultāts bija 13:9 Serbijas labā. Turpinājumā ne viena no komandām neieguva iniciatīvu, ceturtdaļai noslēdzoties ar rezultātu 19:17 par labu serbiem. Otrās ceturtdaļas pirmajā pusē Francija rezultātu izlīdzināja, taču Serbija puslaika beigās veica izrāvienu un panāca 38:31.

Otrajā puslaikā Serbija kontrolēja spēles gaitu, iegūstot 12 punktu pārsvaru (58:38). Mača turpinājumā Francijai tikai uz brīdi izdevās panākt piecu punktu deficītu, taču uzreiz Serbija atrāvās un izcīnīja diezgan pārliecinošu uzvaru.

$d_id=113; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/eurobasket2013/eb2013star.inc' ?>