Par "Eurobasket 2017" pirmo ceturtdaļfināla dalībnieci sestdien, 9. septembrī, kļuva Slovēnijas basketbola izlase, kas 1/8 finālā Stambulā ar 79:55 (26:17, 16:10, 26:16, 11:12) viegli pieveica vāji maču aizvadījušo Ukrainu.

Slovēnija tagad diennakti nāksies gaidīt, lai uzzinātu savus nākamos pretiniekus ceturtdaļfinālā, kas notiks otrdien 12. septembrī. Nākamajā mačā slovēņiem būs jātiekas ar Latvijas un Melnkalnes spēles uzvarētāju. Latvija cīņu pret Melnkalni aizvadīs svētdien, 10. septembrī, pulksten 12:30.

Slovēnija pirmajās minūtēs izvirzījās vadībā un bez problēmām savu pārsvaru turpināja palielināt burtiski ik minūti. Uzvarētājiem ar 21 punktu izcēlās naturalizētais Entonijs Rendolfs, bet pa 14 punktiem guva Luka Dončičs un Klemens Prepeličs. "Eurobasket 2017" rezultatīvākais spēlētājs Gorans Dragičs šoreiz guva tikai piecus punktus. Ukrainai 11 punktus guva Maksims Pustozvonovs.

$duelID=787;$eventID=17;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>