Vācijas basketbola izlase ar uzvaru ceturtdien Telavivā sāka 2017. gada Eiropas čempionāta finālturnīru, savā pirmajā mačā B grupā ar 75:63 (9:16, 30:17, 19:14, 17:16) pieveicot Ukrainas valstsvienību.

Vācijas izlase ļoti vāji sāka spēli, pirmajā ceturtdaļā realizējot tikai vienu divpunktu un vienu trīspunktu metienu. Tomēr rezultatīvi aizvadītā otrā ceturtdaļa ļāva Vācijas izlasei ielikt labus pamatus uzvarai. Līdz pat mača izskaņai Vācijas izlase vadību neatdeva, tās pārsvars saruka, tomēr pa īstam apdraudēt vācu uzvaru ukraiņiem neizdevās. Ukrainas izlasei nepalīdzēja arī pretinieku vāji aizvadīta mača izskaņa, kad vairāk nekā sešas minūtes Vācijas basketbolisti nespēja gūt punktus ar metieniem no spēles.

Par spēles galveno varoni kļuva Deniss Šrēders, kurš guva 32 punktus, izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas. Uzvarētājiem vēl 17 punktus guva Robins Benzings. Ukrainas rindās rezultatīvākais ar 12 punktiem bija Oleksandrs Mišula, bet 11 punktus guva Artjoms Pustovijs.

Telavivas grupā vēlāk spēlēs Lietuva un Gruzija, bet vakarā mājiniece Izraēla tiksies ar Itāliju.

$duelID=709;$eventID=17;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>