Traģiski beidzās Brazīlijas čempionāta pusfināla spēle starp "Goias" un "Vila Nova" komandām – vispirms maču apturēja spietojošas bites, tad izcēlās šaušana tribīnēs, kurā tika nogalināts viens līdzjutējs.

Pirmajā puslaikā spēle tika apturēta uz 20 minūtēm un izsaukti glābēji, kas noņēma bišu spietu no "Goias" komnandas vārtiem. Saniknotie kukaiņi bija paguvuši "aplaimot" ar dzēlieniem laukumā esošos.

Jau rakstījām, ka februārī līdzīga iemesla dēļ tika apturēta futbola spēle Salvadorā, kad stadionu apsēda savvaļas bites.

Savukārt pēc mača, kurā pēc neizšķirta 2:2 finālā iekļuva "Goias" komanda, izcēlās kautiņš starp līdzjutējiem, kurā tika nošauts 19 gadus vecs uzvarētāju kluba atbalstītājs. Policijai bija nepieciešamas 15 minūtes, lai ieviestu kārtību.