UEFA Čempionu līgas prestižā futbola turnīra pirmajā pusfināla spēlē Madrides "Atletico" otrdien savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Londonas "Chelsea" vienību.

Spēli diezgan aktīvi iesāka "Atletico" komanda, pāris reizes izdarot sitienus pa vārtiem. Mača 18.minūtē "Chelsea" palika bez sava pamatvārtsarga Petra Čeha, kurš, glābjot savu komandu no vārtu zaudējuma pēc stūra sitiena, savainoja roku un viņa vietā vārtos stājās 41 gadu vecais Marks Švarcers. Pirmā puslaika turpinājumā komandas spēkojās diezgan līdzīgi, bet Švarceram reizi nācās glābt Londonas komandu no vārtu zaudējuma.

Otrajā puslaikā spēles gaita nemainījās. Biežāk uzbruka Madrides komandas futbolisti, saasinot situāciju vārtu priekšā. 76.minūtē "Atletico" spēlētājs Gabi izpildīja labu tiešo brīvsitienu, tomēr "Chelsea" vārtsargs spēlēja nevainojami. Drīz pēc tam Arda Turans netrāpīja bumbu londoniešu vārtos pēc centrējuma. Turpinājumā joprojām pārsvars piederēja mājiniekiem, taču gūt vārtus nevienai no komandām neizdevās.

"Atletico" komanda šajā mačā bumbu kontrolēja 69 procentus no spēles laika, kā arī izdarīja 26 sitienus vārtu virzienā. Tikmēr Anglijas klubs pa pretinieku vārtiem uzbruka vien piecas reizes.

Atbildes spēlē "Chelsea" komandai nevarēs palīdzēt Frenks Lampards un Džons Obi Mikels, kuri sasnieguši brīdinājumu limitu, bet pagaidām nav skaidrības par savainojumus guvušajiem Čehu un Džonu Teriju.

Portāls "Delfi" atsaucoties uz aģentūru LETA ziņoja, ka līdz šim Londonas klubs Čempionu līgas finālu sasniedzis divas reizes - 2008.gadā, kad finālā pēcspēles sitienos piekāpās citam angļu klubam Mančestras "United" un 2012.gadā, kad pēcspēles sitienos pārspēja Vācijas klubu Minhenes "Bayern". Tikmēr "Atletico" komanda līdz finālam tikusi vien 1974.gadā, kad piedzīvoja zaudējumu pret "Bayern".

Trešdien otrajā pusfinālā tiksies Spānijas klubs Madrides "Real" un Vācijas čempionvienība Minhenes "Bayern".

Pusfināla atbildes spēles paredzētas 29. un 30.aprīlī, bet finālā iekļūs uzvarētāji divu maču summā.