Smagu zaudējumu UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otrajā kārtā pirmajā spēlē trešdien izbraukumā piedzīvoja Latvijas futbola čempionvienība Daugavpils "Daugava", kas ar 1:7 (0:1) piekāpās zviedru čempioniem "Elfsborg".

Visu maču izpaudās milzīgs Zviedrijas čempionu pārsvars, lai gan pēc 45 minūtēm "Daugava" zaudēja tikai ar 0:1, vienīgos vārtus pie tam ielaižot pēc kapteiņa Jurija Sokolova kļūdas vārtu priekšā pēc stūra sitiena izspēles. Otrā puslaika sākumā Sokolovs bumbu raidīja arī savos vārtos, bet tad līdz 68.minūtei "Elfsborg" panāca jau 5:0.

78.minūtē Ibrahims Olalekans Babatunde vienus vārtus guva Daugavpils komandai, bet zviedri mača izskaņā vēl divas reizes raidīja bumbu Latvijas čempionu vārtos, gūstot graujošu uzvaru ar 7:1.

Abu komandu atbildes spēle 23.jūlijā notiks Daugavpilī, bet jau pirms atbildes mača praktiski ir skaidrs šī pāra uzvarētājs, kurš turpinās cīņu par iekļūšanu UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā.