Latvijas futbola izlases kapteiņa Kaspara Gorkša pārstāvētā Prāgas "Dukla" sestdien nenoturēja divu vārtu pārsvaru un spēlēja neizšķirti Čehijas augstākās līgas mačā.

"Dukla" izbraukumā spēlēja neizšķirti 2:2 (0:2) pret "Mlada Boleslav" vienību.

Centra aizsargs Gorkšs šajā mačā nospēlēja visas 90 minūtes.

"Dukla" jau pirmajā minūtē guva vārtus, kad precīzs bija Jakubs Marešs, bet 11.minūtē 2:0 viesiem par labu panāca Budje Manzia.

Vadības grožus "Dukla" saglabāja līdz pat 75.minūtei, bet vēl piecas minūtes vēlāk "Mlada Boleslav" panāca neizšķirtu.

Tikmēr citā mačā aizsarga Renāra Rodes pārstāvētā Olomoucas "Sigma" viesos ar 1:2 (0:1) zaudēja Liberecas "Slovan".

Latvijas futbolists nebija iekļaut mača pieteikumā.

Savukārt svētdien Latvijas izlases uzbrucēja Valērija Šabalas pārstāvētā Jablonecas "Pribram" viesos spēlēs pret čempionāta vicelīderi Prāgas "Sparta".

Turnīra tabulā "Dukla" 23 spēlēs izcīnījusi 26 punktus un ieņem devīto vietu, tikmēr "Pribram" ar 24 punktiem 23 spēlēs ir 13.pozīcijā, bet "Sigma" ar 20 punktiem 24 dueļos ieņem 15.vietu 16 komandu vidū.