Hamburgas SV (HSV) komanda, ārpus pieteikuma atstājot Latvijas futbola uzbrucēju Artjomu Rudņevu, sestdien Vācijas bundeslīgas mačā ar 0:3 (0:1) izbraukumā piekāpās Berlīnes "Hertha" vienībai.

Mača rezultātu 17.minūtē atklāja pazīstamais Kotdivuāras futbolists Salomons Kalū. Otrajā puslaikā "Hertha" savu pārsvaru nostiprināja, kad 76. un 78.minūtē izcēlās bosnietis Vedads Ibiševičs.

Rudņevs kārtējo reizi spēlei pieteikts nebija, turklāt pieteikumā viņš nav bijis nevienā no šīs sezonas spēlēm.

HSV komandai šis ir otrais zaudējums pēc kārtas.

Tikmēr zaudējumu cietusi viena no bundeslīgas līdervienībām "VfL Wolfsburg", kas izbraukumā ar 0:2 (0:0) piekāpās Menhengladbahas "Borussia" priekšā.

Uzvaru mājinieki nodrošināja otrajā puslaikā, kad pa reizei izcēlās norvēģis Hovars Nūrtvaits un Gvinejas futbolists Ibrahima Traorī.

Bundeslīgas kopvērtējumā līdere ar septiņās spēlēs izcīnītu 21 punktu ir čempione Minhenes "Bayern", bet tai četrus punktus zaudē Dortmundes "Borussia". Tieši šīs abas komandas svētdien aizvadīs savstarpēju maču. Trešā ar 16 punktiem ir Gelzenkirhenes "Schalke 04", bet tām ar 14 punktiem astoņos mačos seko "Hertha" un "Ingolstadt".

Tikmēr HSV ar desmit punktiem astoņās spēlēs šobrīd ir 11.vietā.