Neizšķirti savā pirmajā Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta spēlē sājā sezonā cīnījās sacensību jaunpienācēji Ilūkstes NSS komanda, kas izbraukumā Jūrmalā tikās ar vietējo "Spartaks" vienību, vēsta organizatori.

"Ilūkstes NSS" viesos tikās ar pērnās sezonas 5.vietas īpašnieci Jūrmalas "Spartaku".

Aizraujošā cīņā abas komandas faktiski pēdējās spēles minūtēs apmainījās vēl ar vārtu guvumiem, spēlei noslēdzoties neizšķirti 2:2 (0:0).

Rezultātu mačā 57.minūtē atklāja viesu spēlētājs Kaspars Svārups, bet 70.minūtē izlīdzinājumu panāca Viktors Morozs. Neilgi pirms pamatlaika beigām Jevgēņijs Kazačoks panāca 2:1 jūrmalnieku labā, taču uzvaru noturēt mājiniekiem neizdevās, jo mirkli vēlāk bumbu savos vārtos raidīja kāds no "Spartaka" futbolistiem.