Latvijas futbola izlase otrdien viesos ar neizšķirtu sāka 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru, cīnoties 0:0 ar Kazahstānas valstsvienību.

Pirmajā puslaikā daudz bīstamāk uzbruka Kazahstānas futbolisti, bet droši vārtos spēlēja Aleksandrs Koliņko. Latvijas futbolisti pirmajās 45 minūtēs izdarīja tikai divus sitienus, bet neviens nebija vārtu rāmī.

Spēles ritējums mainījās otrajā puslaikā, īpaši otrā puslaika otrajā pusē, kad Latvija pārņēma iniciativu. Labākais moments Latvijai bija 68.minūtē, kad savā laukumā pusē uzbrukumu uzsāka aizsargs Vladislavs Gabovs. Viņš jau pretinieku pusē piespēlēja Artjomam Rudņevam, kurš tālāk piespēlēja Aleksandram Fertovam, kurš izveda Gabovu vienatnē pret pretinieku vārtsargu. Latvijas izlases aizsargs izvēle'jās sist pa vidu, bet vārtsargs tam bija gatavs un tvēra bumbu.

Mirkli vēlāk spēcīgi un viltīgi no apmēram 25 metriem uzsita Andrejs Kovaļovs, bet bumba trāpīja pa pārliktni.

Nākamo spēli EURO 2016 kvalifikācijā Latvija aizvadīs 10.oktobrī, kad "Skonto" stadionā uzņems Islandi, bet pēc tam 13.oktobrī Rīgā viesosies Turcijas futbolisti. Gada pēdējā spēlē 16.novembrī Latvija viesos spēlēs pret mūsu grupas favorīti Nīderlandi.