Latvijas U-16 puišu futbola izlase svētdien Rīgā pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:1 (1:0) uzvarēja vienaudžus no Ungārijas.

Laikā no spēles 43. līdz 56.minūtei mājinieku labā 3:0 panāca Jānis Grīnbergs, kurš bija precīzs divas reizes, un Igors Kovaļkovs, bet 68.minūtē pretinieki vienus vārtus atguva.

Kā ziņots, piektdien abu komandu pirmajā tikšanās reizē tika fiksēts neizšķirts 2:2. Toreiz divus vārtus guva Kovaļkovs.

Latvijas U-16 izlases galvenais treneris Igors Stepanovs šonedēļ notiekošajai treniņnometnei un pārbaudes spēlēm bija izsaucis 23 spēlētāju plašu kandidātu loku. Sarakstā bija iekļauti trīs vārtsargi, astoņi aizsargi, seši pussargi un seši uzbrucēji. Visi futbolisti ikdienā pārstāv Latvijas jaunatnes čempionāta klubus un šogad trenējušies arī "LMT Futbola akadēmijas" rīkotajos pasākumos.