Latvijas U-17 futbola izlase Rīgā notiekošā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē ar 0:4 (0:2) piekāpās Polijas valstsvienībai.

Divus vārtus Polijas izlases labā guva Pšemislavs Mačeržinskis.

Spēles rezultātu mača 23.minūtē atklāja Mačeržinksis, bet pirmā puslaika beigās viesu pārsvaru dubultoja Mikolajs Kvetņevskis.

Otrā puslaika vidū poļi trīs minūšu laikā guva vēl divus vārtus, precīziem esot Kvetņevskim un Bartlomejam Gajdam.

Savukārt pirmajā šīs grupas mačā svētdien Spānija ar 2:0 (2:0) pārspēja Andoru.

Līdz ar to grupas līdere ir Polija, kam seko Spānija, bet trešo vietu ieņem Andora, kamēr Latvijai ceturtā pozīcija.

Otrdien Latvija "Skonto" stadionā tiksies ar Spāniju, bet piektdien būs mačs pret Andoru.

Latvijas U-17 izlasē iekļauti 1999. gadā dzimušie un jaunāki spēlētāji, bet tās galvenais treneris ir Igors Stepanovs.

Kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīrā komandas sadalītas 13 apakšgrupās pa četrām komandām katrā, kas izspēlē viena apļa turnīrus kādā no valstīm. Sacensību elites kārtā iekļūs divas labākās komandas, kā arī piecas labākās trešo vietu ieguvējas ar labākajiem savstarpējiem rādītājiem spēlēs pret apakšgrupas divām labākajām komandām.

Gatavojoties atlases turnīram Latvijas U-17 futbolisti septembra un oktobra mijā divreiz tikās ar Luksemburgu, pirmajā mačā ciešot zaudējumu ar 0:1, bet nospēlējot 0:0. Savukārt septembra sākumā divreiz tika zaudēts Ukrainai, bet reizi spēlēts neizšķirti.

Visu šo nedēļu Latvijas jaunie spēlētāji pavadīja treniņnometnē Igaunijā.