Otro reizei pēc kārtas Dienvidamerikas valstsvienību futbola turnīrā "Copa America" trešo vietu izcīnījusi Peru valstsvienība.

Mačā par trešo vietu Peru ar 2:0 (0:0) pārspēja iepriekšējā turnīra finālisti Paragvaju.

Mača rezultātu otrā puslaika sākumā pēc stūra sitiena izspēles atklāja uzbrucējs Andrē Kariljo.

Savukārt punktu Peru uzvarai minūti pirms pamatlaika beigām pielika Hosē Paolo Gerrero, kurš pretuzbrukumā saņēma piespēli no Žoela Sančesa un raidīja bumbu vārtos.

Zīmīgi, ka arī iepriekšējā turnīra "bronzas" mačā Peru izlasei uzvaru nodrošināja Gerrero gūtie vārti. Pirms četriem gadiem uzbrucējs precīzs bija trīs reizes, palīdzot savai komandai izcīnīt uzvaru ar 4:1 pār Venecuēlas valstsvienību.

Arī šajā turnīrā pieredzējušais veterāns guva "hat-trick", kad ceturtdaļfinālā Peru ar 3:1 pārspēja Bolīviju.

"Copa America" turnīrs Čīlē noslēgsies sestdien, kad mājinieki finālā spēkosies ar Argentīnas izlasi.

Kā ierasts, "Copa America" turnīrā spēlē desmit Dienvidamerikas futbola valstsvienības, kā arī divas pieaicinātās izlases, kas šoreiz bija Meksika un Jamaika, kuras gan neizkļuva no apakšgrupas.

Pirms četriem gadiem par "Copa America" čempioni kļuva Urugvajas izlase, kas finālā ar 3:0 pieveica Paragvaju.

Uzvara šajā turnīrā argentīniešiem ļaus panākt Urugvaju, un tad abām komandām būs pa 15 "Copa America" tituliem. Tikmēr astoņas reizes par čempioni ir kļuvusi Brazīlija, bet Paragvajai un Peru pa diviem panākumiem, kamēr viens tituls ir Kolumbijai un Bolīvijai.

Tikmēr Čīle turnīra finālu ir sasniegusi četras reizes, bet uzvarēt tajā vēl nav izdevies.