Spānijas grands Madrides "Real" otrdien UEFA čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pārspēja Turīnas "Juventus", kamēr Vācijas flagmanis Minhenes "Bayern" apspēlēja "Sevilla" futbolistus.

"Real" viesos izcīnīja pārliecinošu uzvaru 3:0 (1:0), divus vārtus gūstot portugāļu superzvaigznei Krištianu Ronaldu, kurš ar 119 precīziem sitieniem ir Čempionu līgas visu laiku rezultatīvākais futbolists. Tikmēr Minhenes "Bayern" viesos nonāca iedzinējos pret savā laukumā lieliski spēlējošo "Sevilla", tomēr salauza spāņu kluba pretestību un svinēja uzvaru ar 2:1 (1:1).

Un vēlreiz - Krištianu Ronaldu! Portugāļu superzvaigzne gūst savus otros vārtus mačā pret Juventus! pic.twitter.com/xM3B6ahWUe

— Viasat Sport Baltic (@ViasatSport_LV) April 3, 2018

Madrides komanda pašā mača sākumā spēja izvirzīties vadībā. Jau trešajā minūtē pretinieku soda laukumā piespēli padeva Isko, bet uzbrukumu ar pirmo pieskārienu rezultatīvi noslēdza Ronaldu. "Juventus" nācās aktīvi doties uz priekšu, un pēc nospēlētām 20 minūtēm Masimiljāno Alegri vadītā vienībā izveidoja reālu vārtu gūšanas epizodi, kad no tuvas distances bīstamu sitienu izpildīja Gonsalo Igvains, taču lieliski vārtos darbojās Keilors Navass.

Puslaika beigu daļā bīstamu sitienu, atrodoties ārpus soda laukumam, veica Toni Kross, kurš bumbu sita pret vārtu pārliktni. Savukārt "Juventus" uzbrucējs Paulo Dibala izpelnījās dzelteno kartīti par simulēšanu pretinieku soda laukumā.

Otrajā puslaikā dzelteno kartīti nopelnīja arī "Real" kapteinis Serhio Ramoss, kuram tādējādi būs jāizlaiž atbildes mačs. Neilgi pēc tam "Real" sastāvā fantastiskus vārtus guva Ronaldu, kurš pēc centrējuma bumbu vārtos trieca "šķērītē". Nedaudz vēlāk savu otru dzelteno kartīti nopelnīja Dibala, kuram arī tādējādi būs jāizlaiž nākamais mačs.

"Real" gan negrasījas apstāties un izspēlēja meistarīgu kombināciju, kuras rezultātā trešos komandas vārtus guva Marsēlu. Madrides vienība uz mājām dosies ar trīs vārtu pārsvaru, bet "Juventus", lai saglābtu situāciju, būs jāiesit vismaz trīs vārti un savs cietoksnis jānosargā neskarts.

Madrides vienības sastāvā būtisku iztrūkumu nebija. Komandas galvenais treneris Zinedins Zidāns gan rezervē atstāja Geretu Beilu un Marko Asensio.

Savukārt "Juventus" nevarēja palīdzēt diskvalificētie Miralems Pjaničs un Mehdi Benatija, kā arī savainojumu guvušais Federiko Bernadeski.

Otrā mačā bumbu spēles ievadā vairāk kontrolēja Minhenes "Bayern", taču Spānijas komanda pirmā izvirzījās vadībā. Pēc tāla centrējuma bumbu meistarīgi uztvēra Pavlo Saravija, kurš to raidīja vārtu tīklā.

Tomēr ilgi nebija jāgaida līdz rezultāts kļuva neizšķirts, jo pēc piecām minūtēm, bloķējot piespēli soda laukumā, bumba pēc Hesusa Navasa pieskāriena ielidoja savos vārtos. Savukārt vienu minūti pirms vārtu guvuma traumu guva Arturo Vidals, kura vietā laukumā nāca Hamess Rodrigess.

Otrā puslaika vidū Minhenes vienībai izdevās izvirzīties vadībā, kad pēc centrējuma bumbu ar galvu vārtos raidīja Tjagu Alkantara. Rezultāts atlikušajās minūtēs nemainījās un "Bayern" ceturtdaļfināla pirmajā mačā svinēja uzvaru.

Minhenes rindās mačam netika pieteikti savainotie Kingslijs Komans un komandas kapteinis Manuels Noiers. Bet Seviljai savukārt bija jāiztiek bez diskvalificētā Evera Banegas.

Pārējās divas ceturtdaļfināla pirmās spēles notiks trešdien, kad Spānijas klubs "Barcelona" uzņems Itālijas vienību "AS Roma", bet angļu klubu derbijā "Liverpool" mērosies spēkiem ar Mančestras "City".