Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs trešdien pavadīja laukumā pilnas 90 minūtes Vācijas bundeslīgas kluba Hamburgas SV (HSV) pārbaudes spēlē, viņa komandai Abū Dabī ar 0:2 (0:0) zaudējot Anglijas premjerlīgas čempioniem Mančestras "City".

Rudņevs bija viens no tikai trim savas komandas spēlētājiem, kuri mača gaitā netika nomainīti.

"City" komandas labā vārtus otrajā puslaikā guva melnkalniešu uzbrucējs Stevans Jovetičs un bosniešu uzbrucējs Edins Džeko.

Vācijas bundeslīgas čempionātā pašlaik turpinās ziemas pārtraukums, bet HSV komanda sacensības atsāks 31.janvārī.

Citā pārbaudes mačā trešdien pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas čempionvienība Maskavas CSKA ar 1:0 uzvarēja vārtsarga Andra Vaņina pārstāvēto Šveices klubu "Sion".

Vaņins savas komandas vārtus sargāja visa mača garumā, bet Cauņa nospēlēja otro puslaiku.

Šveices čempionāta izspēle atsāksies 7.februārī, bet Krievijas čempionāts turpināsies līdz ar 7.martu.

Tāpat izlases uzbrucējs Valērijs Šabala, kurš nesen no Beļģijas kluba "Club Brugge" līdz sezonas beigām tiks izīrēts Čehijas augstākās līgas komandai Jablonecas "Baumit", trešdien guva vārtus savas jaunās vienības pārbaudes spēlē, palīdzot tai savā laukumā ar 3:1 uzvarēt Polijas otrās līgas pārstāvjus Legņicas "Miedž".

Čehijas čempionātu "Baumit" futbolisti atsāks 21.februārī.

Citviet kļuvis zināms, ka Latvijas izlases aizsargs Kaspars Dubra nav izturējis pārbaudes laiku Ukrainas klubā Harkovas "Metaļist", bet cits valstsvienības aizsargs Vladislavs Gabovs nav izpelnījies līguma piedāvājumu no Bulgārijas komandas Stara Zagoras "Beroe".