Turpinot gatavošanos jaunajai sezonai, Latvijas čempionvienība "Skonto" piektdien "Skonto" hallē tikās ar Lietuvas klubu "Šiauliai", un spēle noslēdzās neizšķirti 1:1.

"Skonto" vārtus zaudēja spēles 43.minūtē, bet 72. minūtē Ruslans Mingazovs izlīdzināja rezultātu.

Skonto sastāvs: Kaspars Ikstens; Vitalijs Smirnovs, Deniss Kačanovs, Kirils Ševeļovs, Vitālijs Maksimenko, Igors Tarasovs, Suats Bašs, Alans Siņeļņikovs, Aleksandrs Stepanovs, Armands Pētersons, Prinss.

Maiņas:
2.puslaika sākumā laukumā iznāca Mingazovs, Fabiu, Koļesņičenko, Māliņš (nomainījās Ikstens, Stepanovs, Pētersons, Siņeļņikovs).
60.min. - Prinsa vietā Blanks.
65.min. - Baša vietā Stuglis.
67.min. - Ševeļova vietā Laizāns.