UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē Itālijas klubs "AC Milan" ar rezultātu 2:0 (0:0) savā laukumā pārspēja Spānijas vienību "Barcelona".

Mača pirmajās minūtēs uzbrukumā aktīvāki bija "Barcelona" futbolisti, kamēr "AC Milan" atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem, tomēr pirmajā puslaikā rezultāts palika 0:0. Otrā puslaika sākumā "AC Milan" guva pirmos vārtus, kad pēc standartsituācijas izspēles bumbu vārtu tīklā raidīja Kevins Prinss Boatengs.

Turpinājumā divas izdevības neizmantoja "Barcelona" futbolisti Andress Injesta un Ksavi, savukārt 81.minūtē Salijs Muntari ar rezultatīvu sitienu noslēdza lielisku milāniešu saspēli, panākot 2:0. Atlikušajās minūtēs spēles rezultāts vairs nemainījās.

Tikmēr citā spēlē turku Stambulas "Galatasaray" savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar Gelzenkirhenes "Schalke 04" no Vācijas.

Pirmos vārtus guva "Galatasaray" spēlētājs Buraks Jilmazs, kurš bija precīzs 12.minūtē, bet pirmā puslaika izskaņā Džermeins Džonss panāca izlīdzinājumu "Schalke 04" komandai.

Līdz ar šiem mačiem noslēgušās Čempionu līgas astotdaļfinālu pirmās spēles. Atbildes spēles notiks no 5. līdz 13.martam.

Visu UEFA  Čempionu līgas  spēļu detalizētu statistiku, kā arī statistiku spēļu laikā on-line režīmā var aplūkot  "Delfi Sports" speciālajā sadaļā UEFA ČEMPIONU LĪGA.