"AC Milan" un "Roma" spēlē Itālijas A sērijā pirmdien komandas katra guva pa trim vārtiem un spēlēja neizšķirti 3:3.

"AC Milan" un "Roma" Milānā spēlēja neizšķirti 3:3 (1:1).

Mājinieki trīsreiz izvirzījās vadībā, bet galvaspilsētas futbolisti trīsreiz atrada spēkus atspēlēties.

Divus vārtus mājinieku labā guva Zlatans Ibrahimovičs, kurš izcēlās 2. un 79.minūtē, otrajā gadījumā realizējot 11 metru soda sitienu, kas tika piešķirts par Džanlukas Mančini veikto Hakana Kalhanolu nogāšanu. Ar sešiem vārtiem trijās spēlēs Ibrahimovičs ir izvirzījies līgas "snaiperu" saraksta augšdaļā.

47.minūtē 2:1 panāca Aleksis Sailemeikers, bet viesu labā ar gūtajiem vārtiem izcēlās Edins Džeko 14.minūtē, ar realizētu 11 metru soda sitienu - Žordans Veretū 71.minūtē un Marašs Kumbulla 84.minūtē.

Tas "AC Milan" bija pirmais neizšķirts sezonā pēc četrām uzvarām, ar 13 punktiem ieņemot pirmo vietu. "Napoli" un "Sassuolo" ir pa 11 punktiem, ar desmit punktiem seko Milānas "Inter", bet "Juventus", Bergamo "Atalanta" un "Sampdoria" iekrājušas pa deviņiem punktiem. "Roma" ar astoņiem punktiem ir devītā.