UEFA Eiropas līgas turnīra futbolā astotdaļfināla barjeru ceturtdien nespēja pārvarēt Anglijas čempionvienība Mančestras "United", kas divu maču summā piekāpās Spānijas vienībai Bilbao "Athletic".

Atbildes mačā Bilbao "United" piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:2 (0:1) un divu spēļu summā kapitulēja ar 3:5.

Rezultātu 23.minūtē atklāja Fernando Ljorente, bet 65.minūtē Oskars de Markoss panāca jau 2:0 mājinieku labā, praktiski izšķirot dueļa likteni. Goda vārtus Mančestras klubam 80.minūtē guva Veins Rūnijs.

Kā ziņots, pašreizējā premjerlīgas līdervienība Mančestras "United" nespēja pārvarēt UEFA Čempionu līgas grupu turnīru un nokļuva Eiropas otrajā spēcīgākajā klubu turnīrā, tomēr arī tajā spēja iziet tikai vienu kārtu.