Atcelts 'Noah Jurmala' aizliegums reģistrēt jaunus spēlētājus
Foto: F64

"Optibet" futbola virslīgas klubam "Noah Jūrmala" izpildījis finansiālās saistības pret Ilūkstes NSS un bijušo futbolistu Dmitriju Klimaševiču, tāpēc Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komiteja (LFF DK) atcēlusi aizliegumu klubam reģistrēt jaunus spēlētājus, vēsta LFF.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jau vēstīts, ka aprīļa izskaņā piesprieda aizliegumu "Noah Jūrmala" reģistrēt jaunus spēlētājus par neizpildītajām saistībām.

"LFF DK, saņemot šā gada 13. maija maksājumus apstiprinošos dokumentus, konstatē, ka FC "Noah Jurmala" ir izpildījis šā gada 28. janvāra LFF DK lēmumu attiecībā uz finansiālo saistību izpildi pret Ilūkstes NSS, kā arī šā gada 4. marta LFF Spēlētāju statusa un pāreju komitejas lēmumu par darba samaksas izmaksu bijušajam FC "Noah Jurmala" spēlētājam Dmitrijam Klimaševičam. LFF DK vienbalsīgi nolemj atcelt 30. aprīļa LFF DK lēmumu FC "Noah Jurmala" piemēroto jaunu spēlētāju reģistrācijas aizliegumu," teikts paziņojumā

Taču "Noah Jūrmala" un "Spartaks" būs jāsamaksā 140 eiro liela soda nauda, jo aizvadītajos mačos šo klubu futbolisti nopelnīja piecus vai vairāk disciplinārsodus (brīdinājumus vai noraidījumus). "Spartaks" vēl jāsamaksā 75 eiro liela soda nauda par spēles pret "Riga FC" sākuma kavēšanu.

Vēl BFC "Daugavpils" izteikts brīdinājums par nepieciešamā kārtības uzturētāju skaita nenodrošināšanu 14. maija "Optibet" Virslīgas čempionāta spēles BFC "Daugavpils" - FC "Noah Jurmala" laikā.

Tags

Noah (FC) Futbols Virslīga
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form